Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól veszem észre, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól veszem észre, hogy a férjem bejön a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Szóval 9 hónapja vagyok a cégnél a férjem pár hónapja került oda, mint külsős. Én mindig úgy vettem észre, h szimpatikus vagyok a főnökömnek (aki nő). Sokkal többet kérdezgetett meg beszélgetett velem, mint másokkal és sokkal több feladatot is ad. Mások is mondták, h szimpatikus vagyok neki és bízik bennem, h képes vagyok az általa kért dolgok jó elvégzésére. Szóval kb fél éve oda került a férjem is, mint külsős. Mindenki tudta, h a férjem, csak ő nem (nem jutottak el hozzá a hírek...). Egyszer bent voltam az irodájában és beszélgettünk és szóba jött a bulizás. Mondtam neki, h ...-val (a férjem neve) azt sem tudom mikor voltunk utoljára bulizni. Ő ekkor megkérdezte mióta vagyunk együtt. Pár nap múlva a férjemtől kérdezte meg, h mi akkor most házasok vagyunk? És úgy veszem észre tetszik neki a párom. Ha meglátja mindig a füléig ér a szája, állandóan bámulja, tegnap is tök nagyot köszönt rá aztán a tök kigombolt búzában behajolt előtte. Hétvégén meg vmi miatt bejött az üzletbe és akkor meg integettek egymásnak. A férjemnek is tetszik (amit nem is csodálok, mert nagyon szép és jó fej nő).

Számomra fura, h nem érzek féltékenységet. Pedig nagyon olyan a természetem máskor már rég kikapartam volna a szemét a páromnak, de most semmi ilyen nincs. Mi lehet ez? Jól látom, hogy tetszik a nőnek?


2009. aug. 12. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kigombolt blúz,flört...háááát esélyes h.bejön neki...addig ez O.K.amíg többet nem akar..azért figyelj oda....
2009. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vagy lehet, h csak szimpatikusak vagyunk neki? Bár én nem hajolgatnék be a munkatársaim előtt, akik kedvesek nekem. Vagy csak azért bíz meg ennyi mindennel és kedves velem, h elterelje a gyanumat? De már akkor is ilyen volt, amikor még nem is ismerte a férjem... ha tetszene neki, akkor inkább kerülne engem, nem?
2009. aug. 12. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kigombolt blúz,flört...háááát esélyes h.bejön neki...addig ez O.K.amíg többet nem akar,meg a férjed se..azért figyelj oda....
2009. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a leírtak alapján nyilvánvaló, hogy bejönnek egymásnak. De azért vigyázz, hátha az előléptetéshez extra szolgáltatásokat kér majd a főnököd a férjedtől...
2009. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
bocs a dupla elküldésért...már akkor is kedves volt veled amikor nem tudta h.ki a férjed nem???lehet h.csak szimplán jófej akar lenni..
2009. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
azért nem vagy féltékeny, mert tudod, h szimpatikus vagy a fönöködnek!! DE szerintem nagyon vigyáz, mert elöbb utobb el fogod veszitenni a férjed!!
2009. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen, már első nap, amikor odakerültem többször jött hozzám, mint a velem együtt odakerülő kollegákhoz. Ráadásul a legnagyobb tudású ember mellé ültetett tanulni, ennek (v másnak köszönhetően) az a srác is teljesen máshogy bánik velem, mint a többiekkel (és itt szó nincs arról, h tetszenék neki, azért lenne ilyen). Úgy érzem sokkal több támogatást és lehetőséget kapok ahhoz, h fejlődjek, mint más. A férjem később került oda, és mondom az elején nem is tudta, h mi együtt vagyunk.

De kb két hónapja a férjemet az ő fönöke (mivel külsős, ő más alá tartozik) el akarta tenni máshova, erre az én főnököm kijelentette, h nem mehet sehova és képes volt felhívni az igazgatót, h a párom marad és ennyi.

2009. aug. 12. 12:15
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
ez viszont elég gyanús...nem engedte áthelyeztetni??..ajajjj...több mint fura...próbálj finoman tapogatózni a férjednél is,kollégáknál..hátha lesz valami jel,ami biztosabb..
2009. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

a férjem elmond nekem mindent, semmi értelme nem lenne titkolóznia, hiszen úgyis megtudnám. Tudom, h tetszik a férjemnek is, de nincs is ezzel gond, hiszen nem vakságot, hanem hűséget fogadott. Tudom, h szeret engem, és nem hiszem, h a kapcsolatunkat egy éjszaka kedvéért felrúgná, de pasi, úgyh ebben sem lehetek biztos... Ő mindenesetre azt mondta, h nem foglalkozik a főnökkel , mert itt vagyok neki én, de ha nem lennék akkor tuti rámozdulna. Egyenlőre nincs okom kételkedni benne, de azért nyitva tartom a szemem.

Csak nem értem, mert nekem az lenne a logikus, ha tetszik neki a férjem, akkor engem meg kerül... De nem kerül, sőt... így próbálna úgymond "elvakítani"??? Amúgy meg nem megy oda hozzá úgy direktbe beszélgetni, meg semmi. csak néha vannak megnyilvánulásai...

2009. aug. 12. 12:33
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
hát igen ez a nyájas stílus is egy módszer...az jó,ha a férjed őszinte,sőt még azt is bevallja h.tetzsik neki...végülis ez valóban nem gond..de ahogy írtad pasiból van,ez a nő meg 1000-el nyomul...légy résen,ne nagyon dőlj be a "hízelgésének"..
2009. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!