Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem a főnökömnek? Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a főnökömnek? Olyan furán néz rám néha szótlanul, és maszírozza a hátamat, folyton hozzám ér.

Figyelt kérdés

mert furán viselkedik velem, amint szóvba került h milyen rágcsikat szeretek kiment szünetre és hozott nekem olyat, és folyton utal a szexuális témára, félig poénosan, félig meg olyan mintha felkérne a keringőre

és folyton mondja ha "rossz leszek" megharapdál

meg hangoztatja h ő elvált már


2011. aug. 31. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Langyi sztori!
2011. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
:D megharapgál ez jó.te hány éves vagy.meg ö hány éves?
2011. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

ez nem story hanem igaz, nem érek rá unatkozni, de kiváncsi vagyok h tényleg tetszem e neki, h hihetek e a szememnek, mert ő is tetszik nekem, csak az a gond, h a főnököm, meg h nem vagyok szabad

amúgy ő 45 körüli én meg 25

2011. aug. 31. 23:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
túl nagy a korkülönbség + ne bántsd meg a mostani barátod!
2011. aug. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

oké, nem szakítok vele, de igazából nem tanácsot kértem, vagy h elhiszik e nekem a sztorit vagy sem, hanem csak meg szeretném kérdezni h a jelek alapján, ahogy reagál, viselkedik velem abból az következtethető h bejövök neki? a kérdésre válaszoljatok légyszi

köszönöm

2011. szept. 1. 01:03
 6/17 A kérdező kommentje:

de az a fura h alacsonyabb nálam, meg idősebb és vannak nála kimondottan helyesebb fazonok is, eddig ez mind zavart volna, de nála valahogy...

talán ő rajong értem a legjobban látszatra, azaz kimutatja és ezért is tetszik ez nekem annyira, persze nem minden pasi jön be aki udvarol, pont az a jó benne, hogy nem csak nyálas romantika az egész, hanem van benn flört, csibészség, szexuális túlfűtöttség ami látszik az arcokon, a szemeken, a szenvedély, ugyanakkor nem csak üres érzelem mentesség, hanem kis lobbanás, kis izgalom, tehát lelki vonzata is van

2011. szept. 1. 01:27
 7/17 A kérdező kommentje:

szép kék szemei vannak, olyan édes ölelgetni való picike, meg nem úgy viselkedik mint egy ovis, de mégis van benne lazaság, humorérzék, valami fiatalság, valami plusz, olyan jó a kisugárzása, a természete, jó hangulatot teremt


a stílusa bejön, és képes lenne a féltékenységet kihozni belőlem ha mással beszélget ha másra néz


valahogy jó volna vele többet lenni, huncutkodni, de mégis izgisebb hogy nincs köztünk kapcsolat, párkapcsolat, nem akarom h megunjon

meg persze ezt akkoris így mondanám ha nem lenne senkim, de így nem fogom se megcsalni, sem elhagyni a párom, szeretem a kedvesem, csak nem mutatja ki nagyon h szeret, se érzelmileg se szexuálisan és ez nekem rossz

de attól még szeretem

2011. szept. 1. 01:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik a dolog, akkor vegyél fel egy szexi ruhát és kérdezd meg hogy mi a véleménye a fizetésemelős rucidról?


Jó ha éppen áll, akkor gyorsan kiderül hogy a fizetéseden kívül más is emelkedik-e? :))

2011. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 4. 11:05
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki. Ahogy Ő is neked.
2011. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!