Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy azt érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azt érzem, hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
paranoiás vagy
2012. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem bízol benne
2012. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert megcsal.
2012. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, folyton ezt érzem én is, annak ellenére h valoszínüleg semmi ilyesmi nem történt...

Talán összefüggésben lehet azzal, h már csaltak meg nem is egyszer....nem tudom....:S

2012. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, mert biztos van alapja a dolognak.
2012. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert bizonyítottan beteg ember vagy. Dr. Csernus ism egmondta már a véleményét az ilyen emberekről. Egyszerűen rettegnek attól ,hogy maguk lesznek, kapcsolatfüggők, nem bírják elviselni a világot egyedüllétben, összeomlanak, és görcsösen ragaszkodnak a párjukhoz. Kezelendő állapot.

Mi van ,ha megcsal? Akkor azt jelenti, hogy már nem szeret téged, ha te szereted őt, akkor el is tudod engedni. Van még pár milliárd másik nő/pali, akik közül lehet válogatni, persze mindig az aktuális tűnik a legjobbnak, de én tapasztalatból tudom, hogy ez nem igaz, nem feltétlenül az. Rengeteg gyönyörű, kedves, törődést adó ember van még ezen kívül.

Nem vagy elég jó, elég szórakoztató, akkor egyértelmű,hogy előbb utóbb lapátra leszel vágva.

2012. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" ha te szereted őt, akkor el is tudod engedni"


Azért szerintem ez hülyeség. Nem hiszem, hogy ha valakit gond nélkül elengedek, az annak a jele, hogy hűde nagyon szeretem....

2012. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!