Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Barátnőm megcsal engem, érzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon erős bennem az érzés, hogy csal engem. Beszélni nem lehet vele róla, mert elsírja magát, hogy hogy gondolhatok ilyet róla. Szakítani nem akarok, mert szeretem, de tudni akarom, hogy csal-e. Sokat ül a FB előtt, szóval ha oda betudnék jutni - a tudta nélkül -, akkor mindenre fény derülne. Mikor megkértem, hogy lépjen be hevesen ellen állt.

3 éves kapcsolat.


2012. aug. 2. 17:18
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:

egyszer már leírtam...de leírom röviden!


az egyes idióta emberknek a facebook tönkreteszi a kapcsolatát! Semmit nem segít rajta csak ront!


" jajj miért lájkolta a csaj/pasi képét, jajj miért írt üzit neki...jajj miért nincs kint h kapcsolatban van velem..jajj jajj jajj" Jajj istenem tuti megcsalt.


Előbb tudd meg h valóban megcsal e! És 3 éve ha együtt vagytok akkor kérdezd meg és ne érdekeljen ha sír! Válaszoljon!

2012. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Felteszel a gépedre egy keyloggert és hagyod onnan facebookozni.


Máris meglesz a jelszava, be tudsz majd lépni...

2012. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs gépem és nem is vagyok beregisztrálva.
2012. aug. 2. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Elsírja magát? Ha felmerül a téma? Te meg ezért inkább hagyod a dolgot csak ne sírjon?


Szerintem ez műbalhé, és megtalálta a legjobb formáját annak hogy terelje a témát!


Viszont nem figyelmen kívül hagyhatók a megérzések, viszont érdemes meggyőződni a dolgokról mielőtt ilyen komoly vádakkal illeted a párodat!

Minden esetre nagyon gyanús a párodnak a reakciója mikor előállsz a témával.


Szerintem ráférne egy kiadós beszélgetés, amikor nem bújhat ki a számonkérés alól.

2012. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Zseniális módon tud kifogásokat gyártani és alibiket, azért nem is erőltetem a verbális számonkérést. A barátnői is falaznak neki, szinte minden ellenem van. Vagy tévedek.
2012. aug. 2. 17:39
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Igazából sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a faceról eltüntethetők a beszélgetések... Szóval ha ő tényleg nem akarja, hogy te meglásd, de azt akarja, hogy tetejébe, még szarul is érezd magad, akkor szimplán szerez mondjuk egy telót, amiről lehet törölni üziket, aztán odaadja a faceját, te belépsz, elolvasod, nincs már semmi, aztán megint elkezd sírni, és ki lesz a gonosz? Hát ebben a helyzetben nem ő... Szóval ha nagyon akarja rejtegetni, akkor meg is tudja tenni... Szóval nyíltan lekérni a face jelszavát nem jó 5let. sry :\
2012. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előre szólok, hogy az én javaslatom abszolút nem korrekt és a hölgyek majd anyáznak rám, de úgy gondolom, egy ilyen esetben a drasztikus lépésre szükség van.


1) Szerezz be egy UV-fényre világító, nagyon nehezen kopó, vagy oldódó kenőcsöt/oldatot és egy UV lámpát.

2) Mielőtt a barátnőd elhagyná azt a környezetet, amit ellenőrizni tudsz, oldd meg, hogy ezzel a kenőccsel be tudd kenni őt odalent (nagyajkakra elég), illetve egy kicsit a combjára, hasára, kezére, szájára is tegyél.

3) várd meg, hogy újra találkozzatok, majd tereld a témát a megcsalásra

4) miután kiverte a műbalhét, közöld vele, hogy bekented egy olyan anyaggal, ami ondóval, vagy latexszel reagálva UV-aktív lesz és a rendőrség használja nyomozáshoz.

5) kérdezd meg, hogy még mindig el szeretné-e sírni magát beszélgetés helyett

a) ha továbbra is hisztizik, akkor a lámpával szépen elkezded pásztázni a haját, arcát, kezét és mutatod, hogy a teszt pozitív -> ezután ki fog akadni. Vagy bevallja, hogy megcsalt, vagy tényleg nem csalt meg.

b) ha hajlandó beszélgetni, ott már rajtatok múlik és sosem kell megtudnia, hogy kamuztál. Amennyiben taktikát vált, kövesd az 5/a) módszert.


A módszer hátránya, hogy a spontán bizalom teljesen megszűnik, akármi is az igazság és onnantól a kapcsolat hanyatlani kezd.


A módszer előnye, hogy amennyiben a hátrány nem következik be, megerősödik a kettőtök viszonya és az eddiginél bensőségesebbé válhat a kapcsolat. (nem valószínű, hogy bekövetkezik)


21F

2012. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor maradnak a tiszta ösztönök. Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 2. 19:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Van rá valami okod hogy azt hidd megcsal? Bugyiain nincs nyom mikor leveszi? Bár tudom ez könnyen kiküszöbölhető betéttel, de egy próbát megér...
2012. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem még az jutott eszembe, hogy ha van pénzed, akkor egy olyan magánkémet v mit lehetne felbérelni, hogy kövesse, és figyelje, kivel találkozik...
2012. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!