Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodok már harmadszorra...

Miért álmodok már harmadszorra azzal, hogy a barátom megcsal engem a szemem láttára?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Azzal álmodsz, ami foglalkoztat.

Gondolom attól félsz hogy megcsal.

2012. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, eléggé félek tőle! De tudom, hogy nem csalna meg. De még is félek, hogy ha még is... :///
2012. jan. 28. 09:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van, és ennél többet nem lehet mondani az álmokról (legfeljebb pszichológusi/valódi szakember segítségével aki sok-sok órán át boncolgatja a múltad mire valódi választ tud adni...)


Egyébként meg az fél attól hogy megcsalják, aki önmagát nem tartja elég értékesnek (az önbizalomhiány viszont népbetegség egyben).


Továbbá tapasztalatom szerint a legtöbb nő a magabiztosságot keresi a férfiban és ha a férfi ebben szegénykedik, akkor a nő fogja megcsalni őt, otthagyni akármi... Fordítva nemtom mennyire van így, de valószínűleg én se akarnék olyan nőt magam mellé aki minden nap fél attól hogy elveszít engem (paradoxon tudom)...

2012. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!