Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy megcsal engem?

Figyelt kérdés
5 éve leszünk együtt a párommal.Van 2 gyönyörű kisfiunk de az utobbi időben nagyon elhanyagol minket.Késő este jön haza(azt mondja dolozot),nagyon csúnyán beszél velem,nem veszi fel a telefont ha hívom.Csak akkor veszi fel ha egyedül van vagy ha már jön hazafele.A szexterén semmi godunk nincs.Már arra is gondoltam h. én fújom fel a dolgokat.Lécci segítsetek!!!
2010. okt. 4. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Biztos,hogy van valami a háttérben,de hogy nő e azt nem lehet igy eldönteni.Viszont az alapján amit leirtál nagyon nem jó a kapcsolatotok a szextől eltekintve.

Exemmel 9 évig voltam együtt,szex rendben volt meg minden más is mégis csalt mint kiderült.

2010. okt. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fáradt,hogy robotolnia kell a semmiért,ne értsd félre,ebben az országban nem fizetik meg az embert.Szívesebben lenne a gyerekekkel,pihenne.Mikor ordít veled?Pont akkor amikor megszeretnéd vele beszélni a köztetek lévő problémákat?Ha,nem akkor üljetek le és beszéljétek meg.Drukkolok nektek!
2010. okt. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos gyanús. Több okból is, a telefon a legfőbb, azzal lehet trükközni, de rizikós, ezért szokták nem felvenni - az a kisebbik rossz. Bár ha megcsalna, és azt akarná, hogy ne tudd meg (mert van, aki titkon szeretné, hogy lebukjon), akkor nem beszélne veled csúnyán, hanem előzékeny lenne és próbálná elaltatni a gyanakvásodat. Egy megoldás van: kiszakítani őt a rendes közegből, egy csomó szeretettel körülvenni, és megnézni, hogy tud-e rá pozitívan reagálni, ki tud-e kapcsolni. Egy hosszú hétvége a gyerekek nélkül, egy kirándulás, valami.
2010. okt. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az igazság az hogy nagyon kivagyok ezmiat borulva.Ma is azt mondta hogy itthon lesz velünk és mégis elment "dolgozni".Nmtudom már mit tegyek!:(
2010. okt. 4. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
De nem értem,hogy érted azt hogy elmegy dolgozni?Ilyen lóti-futi amikor akarok bemegyek munkája van,vagy mi?Én a helyedben úgy leteremteném,hogy húú.Van két gyereketek!!!És nekik két szülőjük van!Ez nem számít!?Lépj fel határozottan s védd meg magad és az érzéseid,ha másképp nem megy!Ha tényleg megcsal s ezt érzed vagy tudod is,akkor mond meg neki hogy elhagyod (gyerekekkel együtt)!Hátha elgondolkodik,mit is kockáztat!sok sikert!Fel a fejjel!
2010. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi Kristen!

Én már mindent megpróbáltam hidd el!Fenyegettem már meg minden de ez van.Most kiderítem hogy megcsal e és ha igen akkor mehet ahova akar.Ha kell az erkélyen dobálom ki a ruháit ,mert hülyének nézett!Nem kell engem félteni!Most bekeményítek!:D

2010. okt. 6. 01:08
 7/8 anonim ***** válasza:
ez az,hú de örülök,hogy a talpadra állsz!mostmár izgulok,drukkolok,hogy minden úgy legyen,ahogyan szeretnéd vagy ahogy neked és a gyerekeidnek jó!!!Hajrá!
2010. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike:)
2010. okt. 7. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!