Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet azért talál a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért talál a barátom nagyon jó nőket, annak ellenére, hogy csúnya, mert nagyon okos?

Figyelt kérdés
Barátom nagyon csúnya, még fogai is szörnyűék, duci, stb de első osztályú tipikus jó nője van ....talán azért mert okos és az orvosira jár
2012. nov. 2. 19:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én bukom az okos pasikra.

21/L

2012. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nm csúnya, csak szerinted az. Tuti helyes srác, mert ha nem az lenne, akkor itt nyavalyognak ő is a gykn.
2012. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a neve előtti két betű csodákra képes a csajozásban (akkor is ha csak hallgató), az a bizonyos ,,dr.,,.
2012. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
168 cm és 85 kg :D
2012. nov. 2. 19:56
 15/18 anonim ***** válasza:
Engem nagyon is vonz, ha valaki okos, főleg az orvosira jár. Persze ez önmagában nem elég. 16/L
2012. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én is baromi rondának tartom magamat és még a fogaim is szörnyűek, mégis sikerült bátorságot, erőt vennem magmamon és tettek mezejére lépnem egy lánynál és azóta bizony nagyon keres és hiányol és képes értem már olyan dolgokat is megtenni, amiről álmodni sem mertem volna. Szerintem tényleg az önbizalmon, jellemen múlik aze gész dolog. Ha a fejedben elhiszed, hogy te menő, jó pasi vagy, akkor al ányok is hamar vonzódni fognak hozzád. Még egy hónapja én is marhaságnak tartottam ezt és folyton azon sírtam, hogy csúnya vagoyk és emiatt esélytelen. Persze számít a külső is, de, ha már egy lánnyal eljutsz a randiig és jól adod magad, akkor lehet esélyed nálas simán, ronda srácként is.
2012. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű. Például én az orvosin fel tudok sorolni jó pár srácot, akikkel (amennyire fiúként meg tudom ítélni) nincs külsőre semmi gáz (belülről pedig teljesen normálisak), mégsincs barátnőjük.


Viszont, azt régebben én is megfigyeltem, hogy a csúnya (és/vagy bunkó) srácoknak általában szép barátnőjük van. Gondolom, hogy a te példádban is inkább ez a tényező játszik be.

2012. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Biztosan szerepet játszik az okossága is benne. Meg valószínűleg nagyon rendes, ami ellensúlyozza a hibáit.


De attól még, hogy azzal a szép lánnyal össze tudott jönni, még nem szabályszerű, hogy utána is szép lányokat tudna találni.

2013. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!