Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy annyira jó ez, mikor mégse kell az ilyen ember szinte senkinek?

Figyelt kérdés
Kocka lányokról van itt szó. Mindenki szajkózza, hogy jajj de milyen jó is egy kocka csaj. Valahogy eddig szinte sose vált javamra pasi téren. Tény, hogy szinte csak olyan pasim volt aki szintén szgépb*zi, de nem vettem észre, hogy nagyobb "népszerűségnek" örvendenék. Állítólag nem vagyok csúnya xD. De ugye ez mindenkinél ízlés kérdése. Ja igen. Meg visszatérve a pasijaimra, nem ilyen saját nyál nélkül született fogszabis bénagyerekek voltak. Normális srácok. Tehát a kérdés, hogy miért van ez a hiedelem, hogy ennyire csípnének minket, és hogy ha így van akkor miért nincs most barátom?
2012. okt. 31. 21:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Személy szerint én örülnék neki, hogy mikor pascalba programozok (mert majd az kell e. infora) nem azt mondaná, hogy már megint a pascallal játszol?? :@ Fúúú
2012. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet xD. Paranoiás vagyok xD. Nem amúgy. Csak ismeretleneknek nem küldök. És fél órás ismeretség után sem xD.
2012. okt. 31. 21:59
 23/28 anonim ***** válasza:

Szóval elvagy a gép előtt (remélem a kockulást nem failbook előtti időtöltésre érted), és ráadásul normális zenét is hallgatsz. Most fogom a fejem és gondolkozok, hogy fake-e a kérdés, mert ilyen jó dolog nincs....

Komolyabbra fordítva a szót, minden ember függő valakinek jó vagy így, valakinek nem....lehet, hogy az előző kapcsolatokba nem ez volt a gond, hogy kocka vagy hanem más erre nem gondoltál?

2012. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Szerintem unalmas voltam nekik, hogy engem nem lehet berángatni a szórakozóhelyekre meg ilyesmikre, inkább csak ilyen csöndben egymással ellenni. Nekem az jobban bejön. Amúgy meg csak kínomban használom a frászbukot, mivel mindenkivel csak ott lehet beszélni ha nem akarok pénzt költeni telefonra, egyébként nem arra értettem a kockulást.
2012. okt. 31. 22:20
 25/28 anonim ***** válasza:

Hát igen, de mint mindig minden ember függő valami otthonülőt kell keresgetni aki ugyanúgy vélekedik mint te.

Másra érted a kockulást..hmm tudnád klónozni magad? És egy példányt elpostáznál ide?

#23 voltam

2012. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én meg olyan troll féle vagyok iskolában mindenből viccet csinálok( vicces dolgokat) mindenki azt gondolja hogy buli meg a pia az életem közben meg kockulás 4ever :'D ( forever alone )
2012. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
kocka barátnő? na menjünk coopolni :D
2012. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

nekem jó lenne egy ilyen barátnő most megszerelné a gépemet ha ugyvan nem kéne szervízbe lemászni :S :D


Amúgy szerintem azért mert nem nagyon mozdulsz ki így csak a kockábbak ismerhetnek úgy igazán :D ÉS ők mondják azt hogy jó lenne ilyen csaj mivel közös az érdeklődés. Írtad hogy nem jársz el szórakozni stb.Én sem ismerek ilyen csajt igazából.


de ettől függetlenül biztos jófej vagy.Neked ez a szórakozás :) én is szoktam tolni néha.....


19/f

2012. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!