Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy annyira jó ez, mikor mégse kell az ilyen ember szinte senkinek?

Figyelt kérdés
Kocka lányokról van itt szó. Mindenki szajkózza, hogy jajj de milyen jó is egy kocka csaj. Valahogy eddig szinte sose vált javamra pasi téren. Tény, hogy szinte csak olyan pasim volt aki szintén szgépb*zi, de nem vettem észre, hogy nagyobb "népszerűségnek" örvendenék. Állítólag nem vagyok csúnya xD. De ugye ez mindenkinél ízlés kérdése. Ja igen. Meg visszatérve a pasijaimra, nem ilyen saját nyál nélkül született fogszabis bénagyerekek voltak. Normális srácok. Tehát a kérdés, hogy miért van ez a hiedelem, hogy ennyire csípnének minket, és hogy ha így van akkor miért nincs most barátom?
2012. okt. 31. 21:32
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Az szép :D
2012. okt. 31. 21:42
 12/28 anonim ***** válasza:
világos vörös haj, zöld szem, ib 168cm magas vékony testalkat közepesnél kicsit nagyobb mell és fehér bőr. Smink egy kicsit rockeres. Ha ez mind igaz rád akkor beletartozol az ellenállhatatlan kocka lányokhoz. :'DDD Ja meg veled álmodtam tegnap. ( fap fap fap)
2012. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2012. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
barnás vöröses hajam van, kék szemem, rocker vagyok, és 165-166 centi magas xDD a mellem meg relatív mi számít nagyobbnak a közepestől, avagy mi a közepes xDD
2012. okt. 31. 21:44
 15/28 A kérdező kommentje:
17
2012. okt. 31. 21:44
 16/28 anonim ***** válasza:
Én személy szerint inkább preferálom, ha a lány nem jártas ilyesmiben, hiszen akkor jobban értékeli, hogy én igen. Itt nyilván nem játszós kockaságról van szó, hanem arról, ha valamit meg kell javítani stb. Valahol itt a két dudás egy csárdában motívum jelenik meg.
2012. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem, ha nem értek valamihez. Ennek ellenére rengeteg dolog van amit nem tudok megoldani, ha valami kinyúlik a gépben. Sokat szoktam javítani haveroknak meg hasonlók, de ha nekem van problémám amit nem bírok megcsinálni piszkosul értékelem a segítséget és felnézek érte a másikra. Nem hinném, hogy annyira két dudás egy csárdában effektus lenne nálam.
2012. okt. 31. 21:47
 18/28 anonim ***** válasza:
AZ én párom kifejezetten büszke rám, hogy tudok kódolni :D 23/N
2012. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
:'DDD Magyaroszágon is van ilyen lány?! Imáim meghallgatásra találtak.
2012. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
küldesz nekem magadról egy képet? teljesen ismeretlenül megmondom, hogy van-e baj veled külsőleg.
2012. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!