Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy annyira jó ez, mikor mégse kell az ilyen ember szinte senkinek?

Figyelt kérdés
Kocka lányokról van itt szó. Mindenki szajkózza, hogy jajj de milyen jó is egy kocka csaj. Valahogy eddig szinte sose vált javamra pasi téren. Tény, hogy szinte csak olyan pasim volt aki szintén szgépb*zi, de nem vettem észre, hogy nagyobb "népszerűségnek" örvendenék. Állítólag nem vagyok csúnya xD. De ugye ez mindenkinél ízlés kérdése. Ja igen. Meg visszatérve a pasijaimra, nem ilyen saját nyál nélkül született fogszabis bénagyerekek voltak. Normális srácok. Tehát a kérdés, hogy miért van ez a hiedelem, hogy ennyire csípnének minket, és hogy ha így van akkor miért nincs most barátom?
2012. okt. 31. 21:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Mert nem csak ezt nézik,hanem a személyiségedet is:)

nem egy számítógéppel akarnak kapcsolatot...


18/L

2012. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Mert nem ismersz. :)
2012. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem vagy szép
2012. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

Én csípnélek kockaként is. Ismerkedünk? 21/F


(Kitalálom: nem)

2012. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Hanariko ***** válasza:
attól hogy épp nincs barátod, nem azt jelenti hogy senkinek nem jössz be. vannak pasimentes időszakok bármennyire is népszerű vonzó vagy akármilyen pozitív személyiség vagy a fiúknál. Egyik napról a másikra (jobb esetben) nem váltasz fiút/kapcsolatot.
2012. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A külsőmről Én nem nyilatkozom, mert nem látom úgy magamat, mint más külsős szemmel. És kedves negyedik válaszoló, miért mondanék nemet, ha így állsz hozzá, akkor nem is akarnád, hogy igent mondjon bárki is erre? :D
2012. okt. 31. 21:38
 7/28 anonim ***** válasza:

azt írtad pasijaid...volták ezek szerint nem is 1.

Ne parázz! eddig találtál ezután is fogsz,

2012. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Kérdező: 5-ből 5 elutasítás után szerinted számítok rá, hogy majd 1 igent fog válaszolni? Ugyanmár... :D 4-es voltam
2012. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
(Az 5 elutasítást /hétre értem...)
2012. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nálam előny, hogy kocka vagyok nőként :D:D Nemrég voltam demo partyn kb. letérdelek előttem a férfiak, hogy én nőként ott vagyok és élvezem :D:D
2012. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!