Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az várja hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az várja hogy én írjak vagy nemis érdeklem?

Figyelt kérdés
a sráccal ugyanabba a suliba járunk,elég ritkán beszélünk 1x találkoztunk kettesben az volt az első talink, azóta ugyanabba a suliba járunk, mint mondtam ritkán ír rám, vagy én rá.. 1 hónapba 2x3x jobb esetben.. eleinte ő írt rám sokszor, utána abba hagyta és kénytelen voltam én írni, szerintem sejti hogy nekem tetszik, és mondtam is neki hogy nem merek neki írni soha mert nemtudom mitgondol.. persze erőltette hogy írjak nyugodtan de ő ugyanugnem nagyon írt, meg párszor koppantam miatta hogy azt mondta találkozzunk suli után és hazament nem is szólt.. meg suliba is van hogy észre sem vesz,máskor meg hosszan már-már elbanbultan néz rám.. tegnap elött rám írt hogy voltam-e gólyabálon mert nemlátott.. és megint nem beszéltünk sokat mert 'mennie kellett' szerintetek csak azt várja hogy irjak neki vagy nem is érdeklem?
2012. okt. 30. 22:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
uristen.. esküszöm amiket írsz mintha a számból vetted volna ki a szót:O dettoo ugyaneez.
2012. nov. 2. 14:27
 12/16 A kérdező kommentje:
mi a monogrammja a srácnak? :OO:D lehet ugyanarról beszélünk:D
2012. nov. 2. 14:29
 13/16 anonim ***** válasza:
HP :D
2012. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
akkor nem, szerencsére:D
2012. nov. 2. 23:33
 15/16 anonim ***** válasza:
hát mondjuk elég érdekes lett volna ha egyforma lenne :D
2012. nov. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

hát jah.. csak tiszta ugyanolyan amiket csinálnak..

de hát fiúk.. mit lehet tőlük várni.. :||:D

2012. nov. 3. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!