Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek már nem érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem érdeklem annyira mint az elején?

Figyelt kérdés
van egy fiú akit szeptember elején ismertem meg..azért jelölt be mert tetszettem neki..mindennap írt üzenetet és ha nem tudott feljönni azt is jelezte..már hét után egymásba is estünk eléggé..de azután mintha alábbhagyott volna a lelkesedése..nem írt üziket..volt hogy csak este 10-kor jött fel.nem foglalkozott velem.többször is megemlítettem ezt neki hogy engem ez zavar,és hogy ha már nem ugyanazt érzi akkor mondja meg és hagyjuk ezt az egészet..de azt mondta hogy ő még mindig ugyanúgy szeret,és ne hagyjuk ezt..de semmi változást nem látok rajta..nem érzi ennek a súlyát és az érzéseimmel játszadozik mert állandóan bizonytalan vagyok..mégis azt mondja hogy szeret..szerintetek tényleg szeret vagy csak nem meri megmondani hogy már nem érez irántam semmit??..nemtudom mit tegyek :(tanácsaitokat előre is köszönöm
2012. okt. 29. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs,de meg kell kérdeznem.

Élőben milyen?

Egyáltalán találkoztok?:D

2012. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tettek a bizonyítékok. Amit mond, az bármi lehet. A viselkedését figyeld. Ha nem foglalkozik veled, akkor nem is érdekled.
2012. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: élőben teljese normális és kedves,nem nyomúlós ,nem tudunk gyakran talizni mert messze lakik..és ez is nagy gond nekem..2. válaszoló..állandóan figyelem próbálok következtetni mit miért tesz de nem tudok fiú fejjel gondolkozni shogy ő sem lány fejjel...:/
2012. okt. 29. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!