Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az várja hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az várja hogy én írjak vagy nemis érdeklem?

Figyelt kérdés
a sráccal ugyanabba a suliba járunk,elég ritkán beszélünk 1x találkoztunk kettesben az volt az első talink, azóta ugyanabba a suliba járunk, mint mondtam ritkán ír rám, vagy én rá.. 1 hónapba 2x3x jobb esetben.. eleinte ő írt rám sokszor, utána abba hagyta és kénytelen voltam én írni, szerintem sejti hogy nekem tetszik, és mondtam is neki hogy nem merek neki írni soha mert nemtudom mitgondol.. persze erőltette hogy írjak nyugodtan de ő ugyanugnem nagyon írt, meg párszor koppantam miatta hogy azt mondta találkozzunk suli után és hazament nem is szólt.. meg suliba is van hogy észre sem vesz,máskor meg hosszan már-már elbanbultan néz rám.. tegnap elött rám írt hogy voltam-e gólyabálon mert nemlátott.. és megint nem beszéltünk sokat mert 'mennie kellett' szerintetek csak azt várja hogy irjak neki vagy nem is érdeklem?
2012. okt. 30. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekeled igazán. Egy pasi/fiú nem igy viselkedik ha akar valamit.....
2012. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ket eset all fenn.

Az egyik,h ...hogy is mondjam azt hiszi,h o abban a szerepben van,h o bizony nem ir,ugy tesz mintha nem is erdekelned..szoval olyan tipikus ' jo vagyok nala,visszaelek vele dolog'....

Vagy a masik variacio,h abszolut nem erdekled,es radir,mikor unatkozik.

Azt viszont neked kell kideritened,h melyik..ill atertekelned.

2012. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem érdekled. Ha akarna valamit akkor tenne érte(d)...
2012. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos nem érdekled nagyon, mert az még talán elképzelhető lenne, hogy azt várja, hogy te írj neki, de az, hogy pl. nem várt meg suli után, már nem igazán, hiszen ha annyira bejönnél neki, akkor nyilván direkt örült volna, hogy veled mehet.
2012. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyon angyon hasonló a problémám: elején irt, aztán már ritkábban, utána én ráírtam, az azt hiszem jó volt, mert ujra elkezdett irogatni, de nem rendszeresen. Mondtam neki, hogy nem akarok irni, mert nem akarom zavarni, erre ő azt modnta, hogy nyugodtan, csak bátran..aztán kérdezte, hogy hivjon e el randira, megegyeztünk, de elfelejtette. eközben én persze megszerettem (hülye fejjel) és mivel vártam, hogy ő irjon, hát addig úgy látszik talált másikat. :/ ez olyan, hogy Ha mohamed nem megy a hegyhez, a hegy megy máshoz. úgyhogy ajánlom Neked, mig Nálad nem késő, hogy valamit lépjél Te is, habár ugy veszem ki az irásodból, hogy teszel is. Mert én jól megbántam, hogy arra vártam, hogy ő kezdeményezzen. Persze ügye amilyen hülye vagyok, én még reménykedem :D
2012. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

igazából ő mondta hogy találkozzunk suli után ,de mivel nem helybeli elment a korábbi busszal.. szóval ezért sem értem, mert ő mondta hogy találkozzunk:S

utolsó: hát akkor ezek szerint tényleg nagyon..:) de félek lépni, már 2 hónapja a csodára várok szinte.. szóval nemtom hogyfog ez így menni:/:)

2012. okt. 31. 00:26
 7/16 anonim ***** válasza:
5ös válaszoló vagyok: hát nekem is elég rosszul esett amikor ő hozta fel a randit és erre másnap irt, hogy bocsánat, elflejtette. de hát hiába..azt szokták mondani ugye, hogy ami nem volt fontos, azt könnyen elfelejtjük. meg a harmadik kommentelő válaszát sokszor hallom én is, meg legbelül én is úgy gondolom, de még reménykedem és nem adom fel :) :D tudom, csak magamnak ártok..
2012. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát ez sajnos nagyon igaz:// és akormég arrol nem is beszélve hogy gondolom akkor nkd egésznap a tali járt már a fejedbe..:S (legalábbis nkm egésznap az járt a fejembe:\\)
2012. okt. 31. 21:46
 9/16 anonim ***** válasza:
persze! egész nap, sőt egész héten akkor arra készültem!
2012. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
meg ugye még mindig nem értem, hogy minek irt rám ha végül az egész beszélgetés nagyon hamar zátonyra futott, meg mondta, hogy nyugodtan irjak, de mégsem irt nagyon :/.
2012. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!