Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért undorodik zsigerből a mackós testalkatú férfiaktól?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem tudok becsajozni vagy, hogy önbizalom hiányom van, hála az égnek nincs ilyen problémám. Csak azt nem bírom felfogni, hogy mit esztek ezekbe a fogpiszkálókba, hogy vaságyastól van bennük 30 kiló.


24/F



2012. okt. 29. 22:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Azoknak üzennék, akik itt írogatják, hogy egészségtelen, meg gusztustalan meg stb..Ezeket én is alátámasztom..DE mi van azokkal, akik nem tehetnek róla? Van aki örökli a hajlamot a hízásra, most ő mit csinálna? Anyagcseréje se ugyan az mindnek. Nekem is van olyan ismerősöm, aki eléggé el van hízva, mert ő örökölte nagyszüleitől..sportolt is, de ha egy kicsit többet eszik kelleténél, vissza is megy rá..Nem kell mindenkit "elítélni" azért, mert esetleg több felesleg van rajta..Nem pont ebben a postban, de elég sokban ezt látom..
2012. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
18:50 Senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mit ítél el... attól, hogy genetikailag ilyen, attól még egészségtelen és csúnya, sajnálatból nem fogok senki ilyenel együtt lenni. Mellesleg ez ugyanolyan, mikor mindenki a vékony lányokat ítéli el, meg leanorexiázza, miközben fogalma sincs semmiről. Úgyhogy szerintem semmi jogod számonkérni bárkit is az ízléséről
2012. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22

Nem tudom feltűnt-e, hogy az elítélni szót idézőjelbe tettem. Azaz nem a szó szoros értelmében értem. :))Másik meg, hogy nem kértem számon senkit..nem tudom te mit szívtál, de jót nem tett az tuti. Ja és senki se mondta, hogy sajnálatból kell velük lenni!

2012. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem tehet róla már bocs...
2012. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!