Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért undorodik zsigerből a mackós testalkatú férfiaktól?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem tudok becsajozni vagy, hogy önbizalom hiányom van, hála az égnek nincs ilyen problémám. Csak azt nem bírom felfogni, hogy mit esztek ezekbe a fogpiszkálókba, hogy vaságyastól van bennük 30 kiló.


24/F



2012. okt. 29. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Van barátnőm, aki kimondottan a macis srácokat tartja szexinek. Ez ízlés kérdése, van, akinek a törékeny/sportosan izmos/vékony/kisfiús/pufi férfiak jönnek be.

(Egyébként ez olyan általánosítás, mint hogy minden pasinak csak a vékony, nagymellű csajok jönnek be, más nem)

2012. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
És te miért undorodsz a kövér lányoktól??
2012. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nekem semmi problémám a duci csajokkal.
2012. okt. 29. 23:00
 4/24 Diarmand ***** válasza:

Mert a média ezt nevelte beléjük (sajnos).


Egyébként kicsit túlzol, ez a zsigeri undor kicsit erős.

2012. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Talán azt nem bírják benned, hogy vaságy nélkül is 120 kilós zsírdisznó vagy.
2012. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

szerintem pont a mackós fiúk a szexisek :)

18/L

2012. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Nekem spec.kifejezetten túlsúlyos barátom van, de:

Te meg tudod magyarázni, hogy miért nem tetszik vki/vmi? Mondjuk miért nem tetszik a lógó mell/ a kövér nők/ stb?

2012. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Amiért a pasik 99%-a sem azon nőkhöz vonzódik, akik tömegüknél fogva számottevő gravitációs teret hoznak létre maguk körül.

Persze ez egyéntől és kultúrától is függ, meg persze az elhízás mértékétől is.

Nem mindegy ugyanis, hogy egy ember kissé túlsúlyos, "szexin pocakos" (hallottam már ezt nőktől...), kicsit kövér, vagy nagyon kövér. Aki mackósnak mondja magát, az általában az utóbbi kategória szokott lenni. És hogy ezt miért utálják sokan zsigerből? Mert mondjuk szebb és gusztusosabb látvány egy pasin az izom, mint a háj. De még ha semmi nincs rajta, az is szebb, mint 80 kiló felesleges háj. Természetellenes, egészségtelen és ennél fogva ronda.

2012. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
*miért
2012. okt. 29. 23:14
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát pl. az én kedvesem a macis srácokat részesíti előnyben és mielőtt azt mondaná valaki "mert ő meg duci", elmondom h 175 magas és 58 kiló. Én 171 vagyok és 79.

Ő kifejezetten szereti h van egy pici "fogni való" rajtam, és így érzi magát "biztonságban" mellettem.

Ennyit erről, hogy a nők zsigerből elutasítják a mackós pasikat (és én még alacsonyabb is vagyok nála 4 centivel)!

2012. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!