Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért undorodik zsigerből a mackós testalkatú férfiaktól?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem tudok becsajozni vagy, hogy önbizalom hiányom van, hála az égnek nincs ilyen problémám. Csak azt nem bírom felfogni, hogy mit esztek ezekbe a fogpiszkálókba, hogy vaságyastól van bennük 30 kiló.


24/F



2012. okt. 29. 22:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

Mert gusztustalan, mert csúnya, mert egészségtelen, mert a kövér szülőknél szinte mindig kövér gyerekei vannak, mert undorító, ahogy a hasa rálóg a f@szára éstöbbi. Soroljam még?

Amúgy meg, aki nem bírja a kövéreket, az már egyből csak a soványakat szeretheti? És mi van az egészséges normáls testalkattal vagy a sportossal?

2012. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 VVMMvvmm ***** válasza:
Szerintem nem undorodnak azok.
2012. okt. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
#11: a magukat mackósnak tituláló pasik zöme nem 79 kg körül szokott lenni.
2012. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
mert én se vagyok " mackós" és egyszerűen a vékonyabb pasik jönnek be. nekem igenis számít a külső valamilyen fokig.
2012. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%
Attól, hogy lepontozgattok, mikor nyilvánvalóan nekem van igazam, attól nektek nem lesz jobb, csak úgy viselkedtek mint vmi szánalmas gyerek. Inkább tennétek érte, hogy ne legyetek kövérek, neeem, ti inkább itt játsszátok a sértődöttet, hogy senkinek nem jön be a kövérség -.-"
2012. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%

Soha nem értettem, hogy mért kell "mindenkinek" tetszeni... ha nincs csajozási baj, akkor minek rinyálunk? Van nőd, az szeret, ahogy vagy.... PONT


Ha meg nincs nőd, akkor a "szélesebb körben" való eladásod érdekében kondizz... jah lusta vagy? akkor ne legyen olyan nőd. :D szerintem ez olyan egyszerű... én is 80-85 kiló voltam 183 centivel... 2 hónapja rájöttem, hogy nem akarok dagi csajt, ezért én sem lehetek az... most 75 vagyok, és formásABB testalkatú... persze nem állok le a kondival, de a rinyát nem értem... értettem* soha.

2012. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Először is, nem minden csaj undorodik tőle, másrészt igenis jó ha a pasi nem kövér ne adj isten sportol, mert akkor nem lusta képes odafigyelni magára.
2012. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a külső csak másodlagos dolog. Az a fontos, ami az emberben belül van. Azonban ez az, amit nem vesznek figyelembe az emberek. Tini koromban 102 kiló voltam. Tényleg zavarta az embereket, senki nem akarta megismerni, hogy a szívem mit rejt. Lefogytam 68 kilóra, de nem más miatt, magam miatt, mert fájt a térdem, fájt az összes ízületem. Azonban most sem kellek jobban a férfiaknak, de ez meg már az éles nyelvem miatt van;)
2012. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én pont az átlagos+pici pocaktól (a barátom is ilyen típus) a mackós testalkatig kedvelem a férfiakat. Lehet, azért is, mert én sem vagyok egy piszkafa. De egyszerűen nem jönnek be a nagyon vézna srácok, az nekem annyira nem férfias, a kockás has és az izmos mellkas meg egyszerűen nem tetszik. Bár nem vagyok egy tipikus lány sem, az is igaz.


23/l

2012. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A férfi alapjában véve az izmosabb és nem a hájasabb nem, a hormonok is igazolják. Egy férfi legyen 80kg de az izom legyen!
2012. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!