Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki ha még 14 éves koromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha még 14 éves koromra nem volt 1 pasim se?

Figyelt kérdés
igazából nem vagyok valami szép, legalább is én nem érzem magamat annak.. és pesrze környékeztek már meg fiúk, de nekem egyik se jött be.. :( meg barátok közül se sok barátom van. :// vajon mitől van ez?? (küldöm magamról a képekett, hátha így könnyebb ítélnetek, és válaszolnotok.:)
2012. okt. 29. 18:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

O.o most tényleg én vagyok a hülye??

szerintem szép vagy, és ha engem kérdeznek egy 14 éves ne sminkeljen mert nincs értelme. Ha valaki sminkkel az arcán érzi jól magát akkor csak tessék, amúgy meg felesleges.

lesz még neked barátod, egyenlőre bőven elég ha csak ismerkedsz a fiúkkal. Majd ha szeretsz valakit akkor jön el az ideje, ez változó és szükségtelen rágörcsölnöd:)

2012. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Amíg Te nem érzed annak addig nem az. Önmagaddal meg ne légy elégedetlen, szerintem szép lány vagy ;)
2012. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ronda..:D

16f

2012. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki vészesen, de vmi normálisabb fejet is vághattál volna az első képen, a másodikon meg legalább normálisan nézhetnél ki. 16/F
2012. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ja egy normális képről jobban meg lehetne állapítani, hogy mennyire vagy szép. Az első képen egyenesen visszataszító vagy, a második pedig elég gyatra kép.


Egyébként lehet nem vagy csúnya, egy 1-10 -es skálán, ahol az egyes a bányarém, a tízes pedig az aki nem is létezik, egy olyan 6-7-est elérsz szerintem.

2012. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Dehogyis ciki! Igaz, 14 évesen még én is úgy gondoltam, borzasztó, hogy még sose volt pasim... így visszatekintve azonban nem maradtam le az égvilágon semmiről.


N/24

2012. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Szerintem tök szép vagy nekem van egy olyan osztálytársam aki tök hasonlít rád és mindenki szerint szép :)
2012. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy. Felesleges sminkelned magad. Az is ok, h valakinek nem jössz be, nem kell mindenkinek tetszeni. Engem sem zavar h nem tetszem egyeseknek;) Attól van h nincs még barátod, h fiatal vagy, és amúgy sem törvényszerü h kell h legyen. Miért kéne, ha még nem találkoztál a megfelelövel?
2012. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Az én osztályomból 2 lánynak van barátja, ebből az egyik egy évvel idősebb, a másik 15. (kilencedikesek vagyunk.)

és kb az osztály fele még csak nem is csókolózott

2012. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

küldök magamról még képeket hátha azokon jobban látszik..


[link]


[link]


[link]


ezek alapján döntsetek;)

2012. dec. 22. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!