Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki ha még 14 éves koromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha még 14 éves koromra nem volt 1 pasim se?

Figyelt kérdés
igazából nem vagyok valami szép, legalább is én nem érzem magamat annak.. és pesrze környékeztek már meg fiúk, de nekem egyik se jött be.. :( meg barátok közül se sok barátom van. :// vajon mitől van ez?? (küldöm magamról a képekett, hátha így könnyebb ítélnetek, és válaszolnotok.:)
2012. okt. 29. 18:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,ha nincs rajtad semmi taszító,akkor egyáltalán nem "ciki" hogy ha még nem volt barátod:D majd lesz:)
2012. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki...Az én időmben az ilyesféle korú lányok kapáltak a kertben nem volt idejük a fiúkkal foglalkozni!
2012. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2012. okt. 29. 18:46
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem vagy valami szép.
2012. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

nekem nem jössz be,de ettől még lehet majd egyszer barátod:d

16F

2012. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
tudom.. :// de nem értem h miéért nem vesznek emberszámba
2012. okt. 29. 18:51
 7/23 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de szerintem nincs a külsőddel semmi gáz;) Én szívesen barátkoznék veled. És pasid is biztosan lesz majd ha eljön az ideje, ne aggódj! :))
2012. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nem jössz be nekik:D majd jön olyan fiú,akinek bejössz ne aggódj még csak 14 vagy,van időőő:D (5-s voltam)
2012. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen...baromi ciki... -_- Istenem... keress valami elfoglaltságot, és ne is baromságon gondolkozz.
2012. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nagyon sokaknak nincs ennyi idősen még. Amikor én voltam 14 éves, csak az osztály "menőcsajának" volt pasija, de annak se azért, mert olyan hű de szerelmes volt belé, csak azért járt a sráccal, hogy menősködjön. Azt érdemes megvárni, amíg igazán szerelmes nem leszel valakibe és azzal járni. Én is 16 éves voltam, amikor először lett barátom, akihez vonzódtam és jártunk is egy darabig.

A külső: kicsit tényleg adhatnál jobban magadra. Abba a korba érsz, amikor már kicsit jobban oda kell figyelned a külsődre: el kell kezdened ápolni a bőrödet, szép formára szedni a szemöldöködet, kevés smink, körömápolás, előnyösebb ruhákat vásárolni... stb.

2012. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!