Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szégyenlősek vagytok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szégyenlősek vagytok, a "csak barát" elött? Menyire ciki ha egy haverod, jó barátod ( lány, fiu ), meglát meztelen?

Figyelt kérdés
Nekem van egy lánybarátom, egy albérletbe lakunk és szoktuk egymást úgy látni, de csak barátság van !

2012. okt. 22. 08:05
1 2
 1/17 anonim válasza:

Nekem nagyon ciki!

És nagyon szégyenlős vagyok barát/haver előtt!!

2012. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. F/26
2012. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Én meg nem mutatom meg senkinek!

(ingyen)

2012. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Férfi vagyok, és ciki, nem ciki, én nem szeretem mutogatni magam.

Bár meztelen csak szex közben vagyok (ugye amihez egy barátnak nem sok köze van), és a fürdőszobában.

(Bár én a férfi wc-ben a piszoár mellé sem állok soha, mindig bemegyek a zárható részben, és nyilvános zuhanyzóban inkább megvárom míg mindenki végez, és csak azután megyek.)

2012. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

én szégyellős vagyok.. nem mutogatnám magam ..

és szerintem elég ciki.

2012. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Te 25 éves vagy, vagy mennyi?! Ennél a 15 évesek is értelmesebb kérdést tesznek fel!
2012. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérdésnek álcázott, felmérés hányan flangálnak meztelenül egymás előtt? Egyébként én se szoktam, ha véletlen meglát hát ez van, de nincs ilyen fétisem hogy meztelenül járkáljak az emberek előtt.
2012. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Synesztro ***** válasza:
25/F Nézd én nem vagyok szégyenlős, nem mutogatom ugyan a nyílt utcán, vagy nem indulnék el egy pucér futóversenyen, de pl. nem rég itt volt a párom ikertestvére (lány), és ők ugye a házban rendszeresen látták egymást, és a párom megkérdezte, hogy nem e jönne ki a fürdőbe beszélgetni, de mi éppen fürdeni indultunk. Én megkérdeztem: "hogy szégyenlős vagy e abban az értelemben ha én vetkőzöm le előtted?" Azt válaszolta hogy nem, dehogy. Én ledobtam magamról mindent, mi közben lefürödtünk egy jót dumáltunk, és nem volt semmi több.Megtörölköztünk, felöltöztünk, és utána még kimentünk vacsorázni is. Nem volt semmi extrém, meg beszállt, 3 as stb. nem volt ebben semmi, nekünk ez így volt természetes. Annyit még hozzá is fűznék, hogy azért annyiból dagadt a mellem, hogy megnézett magának, mert hát mért ne nézett volna, és láttam az elégedett pillantását "ott", szóval "büszke lehetek magamra":D
2012. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem, csak janifiu25 előtt nem. :D
2012. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én is szégyenlősebb fajta vagyok, és senki sem szokott meztelenül látni. se család, se barátok.

nekem ez fontos, és attól is rosszul érzem magam, ha mások nagyon "kitárulkoznak".

2012. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!