Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szégyenlősek vagytok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szégyenlősek vagytok, a "csak barát" elött? Menyire ciki ha egy haverod, jó barátod ( lány, fiu ), meglát meztelen?

Figyelt kérdés
Nekem van egy lánybarátom, egy albérletbe lakunk és szoktuk egymást úgy látni, de csak barátság van !

2012. okt. 22. 08:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Határeset. Tehát ha mondjuk egy öltözőbe vagyunk, és át kell öltözni, akkor nem fogom takargatni magam, meg törülközőt teríteni magamra, simán átöltözök, de szándékosan persze nem vetkőzök le előtte, hogy nesze, bámuljál, úgyse érdekli egyik haverom, barátom se, h pucéran legyek előtte


29F

2012. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktam takargatni magam öltözőben, osztálykiránduláson és táborban sem a többi lány előtt. Volt már olyan, hogy usziban nem volt szabad kabin és a szekrény előtt öltöztem át. Táborban és osztálykiránduláson is előfordult már, hogy átmentem a másik lány szobába meztelenül pl. hajszárítóért. Nem érdekelt, hogy meglátnak vagy sem. Felelsz vagy merszben is kaptam már olyan feladatot, ahol a többiek láttak ruha nélkül (fiúk is). 14 L
2012. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok szégyenlős. Nem fogom mutogatni magam persze, de nem zavar ha meztelenül látnak a KÖZELI barátaim.


16/L

2012. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Nálam fordítva van. Csak az lásson meztelenül, akitől akarok valamit.
2012. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem mutatkoztam meztelenül férfi barátok előtt. Na jó, egyszer, de abban hátsó szándék is volt:D
2013. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 norbyka28 ***** válasza:
Én csak lányok előtt szeretek meztelen lenni mert ha fiú van a közelembe azt nem szeretem
2013. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ivilicious ***** válasza:
nem gáz sztem
2013. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!