Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz/Ciki/Égő, ha egy fiú sír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz/Ciki/Égő, ha egy fiú sír?

Figyelt kérdés
17/F
2012. okt. 24. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Akkor nem ha komoly oka van rá. Meghal egy rokon, családtag, barátnő, gyerkőc...


De ha besír a titanicon... Ólomtöltelék.

2012. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam kemény katonát sírni amikor haza érkezett a családjához.

Nem gáz ha néha néha sír.De ha folyamatosan rendszeresen akkor az!

2012. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, hogy mi kiatt. Pl ha szakítás miatt akkor nem gáz.
2012. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Az attol függ, hogy mért. Egy jásztin búzabíber koncerten elég ciki, egy temetésen viszont nem.
2012. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem gáz.
2012. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ min.


Ez a csak akkor sírjunk ha meghalt valaki vagy levágták a fél lábát is hülyeség.

De pl ha nekem a párkapcsolati helyzetem kilátástalan, van hogy sírok, persze nem nyilvános helyen és nem naponta. De aki sír azon, hogyha meghal egy állat vmilyen filmben..na az már a gáz kateg.

2012. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
én 17 éves fiú létemre a narutón is képes vagyok könnyezni, nem számít az inkább fontos hogy kik előtt sírsz, ha egyedül akkor nem gáz, ha szülő, közeli barát előtt akkor sem viszont ha sok ember előtt akkor csak a többiek véleménye miatt gáz, de ha téged nem érdekel akkor nem gáz, ez természetes, csak tudni kell hogy mikor és kik előtt
2012. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

Neeeeem annnnyiraaaaa tuuuundiiii buuundiiii

hagy ma

2012. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne sírhatna? Hát a férfinak nincsen lelkivilága? Nincsenek érzései? Neki semmi sem eshet rosszul?

Tele van a faxom a társadalmi elvárásokkal. Hülyeség az egész.

2012. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, miért, hol és hányszor?
2012. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!