Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fáj. Hogyan tegyem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj. Hogyan tegyem túl magam a dolgon?

Figyelt kérdés
3 éve ismertem meg a volt barátomat.... két és fél évig jártunk ő volt nekem az első mindenben. "Vele nőttem fel" Nem volt egy barátnőm sem sem barátom sem haverom senkim de ő mindíg ott volt.... Nagyon szerelmes vagyok belé még mindíg. Ma van a megismerkedési évfordulónk és felhúztam magam mert nem jött át megünnepelni... veszekedtünk és a vége az lett hogy szakítottunk... Már egy ideje éreztem, hogy nem szeret de azt hittem erősek vagyunk és ez csak egy "hullámvölgy" mert elég sok mindenen vagyunk túl... úgy érzem meg akarok halni... mintha folytogatnának de nem tudnék meghalni közben csak szenvedek és sírok... Sosem fogom túltenni magam rajta... Sosem volt senkim... A családom nem áll mellettem és sosem állt anyukám is csak azt hajtogatja mikor a szeme elé kerülök hogy miért ne maradtam kisgyerek... Már kb barátomnál laktam együtt jártunk edzésre de most végemvan és nemtudom feldolgozni... Nincsenek barátaim mindenki cikiz akárhová megyek a kinézetem és egyebek miatt.... barátom mindig azt mondta nem is ismer nálam szebb lányt és még tegnapelőtt is úgy váltunk el egymástól hogy nagyon szeret és holnapután találkozunk. De most tiltott mindenhol egy szó nélkül és vége van.... hogyan tegyem túl magam rajta és mikor múlik el a folytogató érzés és az hogy minden emlék eszembe jutása után sírok.... most is ahogyan írom... Hogyan tegyem túl magam rajta? Ő az első szerelemem és ahogy most állok az utolsónak is tűnik. Ő volt az én tényleg "egyetlenem". Mit csináljak?

2012. okt. 27. 17:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy ilyen hosszú igyekeztem rövidre fogni de kérlek olvassátok el
2012. okt. 27. 17:34
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nehéz helyzet... Keress barátokat, ennyire egyedül lenni nem egészséges!
2012. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TOMAtm ***** válasza:

ouch....

Ez tényleg nagyon megható volt.Semmit nem tudsz csinálni,ez még sokáig fájni fog... :( azt mondják h egy új kapcsolat segít feledtetni a régit.talán az segítene,vagy barátok-barátnők...sajnállak nagyon :( kívánom h legyen szerencséd egy rendesebb pasihoz vagy kapd vissza a régit.

2012. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én mindíg próbáltam/próbálok.... Engem csak mindig megtalálnak... és akkor csak cikiznek... 16 éves vagyok és mióta iskolába járok egy kedves szava nem volt hozzám senkinek... csak volt barátomnak... azt is csak azért mert neten ismertem meg...
2012. okt. 27. 17:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm... De az a baj hogy én egyátalán senki másra nem vágyom... az is csoda, hogy ő volt.... ÉS annak ellenére ahogyan kinézek mindíg azt mondta, hogy gyönyörű vagyok és életében szebbet nem látott mondjon bárki bármit... Mikor szakított velem (Ezt skypeon tette ráadásul nemis személyesen 2 és fél év után) közölte, hogy semmi esélyt nem lát arra, hogy lássam még az életben.... És ezzel tiltott is mindenhonnan... sehol nem tudok egy szót se irni neki...
2012. okt. 27. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez történt veled.

Szerintem egyelőre ne túltenni akard magad a dolgon, hanem először is próbálj megnyugodni. Nem baj, ha nem megy egyből, sőt, van akinek hosszú ideig nem sikerül egy órát sem átvészelnie anélkül, hogy eltörne a mécses. Legyen ez az első célod, hogy megnyugszol, és emelt fővel nézel a világra.

Második feladatod pedig az lesz, hogy feldolgozd. Ez nagyjából azt jelenti, hogy tudomásul vetted a történteket, és mindkettőtök hibáiból igyekszel tanulni, hogy a következő kapcsolatodnál ezek ne jelenjenek meg.

Ezek után jöhet csak az, hogy túljutni rajta. Nem egészséges, hogy ennyire egyedül vagy, tehát szerintem ha itt lesz az ideje, próbálj magadnak társaságot szerezni. 16 évesen _biztos_, hogy nem ő volt az utolsó pasi, akit szerettél és aki szeretett, szóval efelől ne aggódj. Minden bánatos szerelmes azt hiszi, hogy az xy volt az egyetlen igazi, és utána nem jöhet többé senki más, de szerencsére ez a vélemény idővel mindig átalakul. :)

2012. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat
2012. okt. 27. 18:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért mi a baj,hogy nézel ki?
2012. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
húzós helyzet, az első szerelemmel való szakítás a legszörnyűbb, átérzem:( írj privit, ha szeretnél beszélgetni 22/L
2012. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

komolyan azt az embert tartod életed szerelmének, aki 2,5 év után arra nem méltat, hogy személyesen közölje veled a szándékait, vagy esetleg hajlandó legyen veled átbeszélni, hogy könnyebben túl tudd magad tenni rajta?

szerintem fog még keresni, nem kell egyből temetni a dolgot. de legyen benned büszkeség, nincsen indok, ami ez alól felmentené.

legyél minden erőddel azon, hogy barátokat találj. aki nem talál, nem próbálja eléggé. neked nem az exedre van szükséged, hanem barátokra

2012. okt. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!