Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak? Nagyon szeretem a barátomat! Másfél éve vagyunk 1ütt! Szívem szerint nem szakítanék mert nagyon szeretem! De az eszem szerint igen! Mert nem bírom a sok veszekedést! Belefáradtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Az eszedre hallgass!Ha állandóan veszekedtek,ez csak rosszabb lehet később.
2009. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
beszéljétek meg a dolgokat, h mért veszekedtek, és idövel minden meg oldoddik, ez egy nehéz idöszak számotokra, de tul foglyátok élni, tarcsatok ki:D
2009. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Egyértelmű, csak azért mert barátok vagytok ne maradjatok együtt. Ha tényleg olyan jó barátod, mint amennyire hiszed akkor utána is lehettek barátok, de szakítanod kellene vele.
2009. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
énis pont így vok ezzel..vagyis mi.mindig veszkszünk,de mindig ki is békülünk.sztem egy kapcsolatban normális dolog a veszekedés,mert különbözőek vunk.énis ha az eszemre hallgatok,hú...már rég lapátra tettem volna őt,de sztem inkább hallgass a szívedre,ha nem egy hazudós csirkefogó a barátod.:P
2009. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem csirkefogó!! eggyáltalán nem!!! egyszer em csalt meg!! azt mondja én vagyok az mindene!! de nem bízik bennem!! és amiatt van a sok veszekedés!! :S:S:S
2009. aug. 9. 20:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

sajnos azt kell mondanom, nem fog megváltozni. Ha féltékenykedik és nem bízik Benned, akkor ez nem lesz jobb.

Persze hogy szeret Téged, de Magadra is gondolj.

El tudod ezt viselni éveken keresztül?

Megpróbálhatod megbeszélni vele, hogy Te ezt az örökös bizalmatlanságot nem bírod hosszú távon elviselni, de kevés esélyt látok a változásra.

2009. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem bízík meg benne és ezután sem szándékozik akk mi értelme az egésznek? már bocsi de a kapcsolat alapja a bizalom.. vagy maradi vagyok? szal sztem egy beszélgetés a barátoddal, és majd kitaláljátok 1ütt. :)
2009. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anno az eszemre hallgattam. Nagyon megbántam. És még mindíg fáj, pedig már 8 hónapja volt. Tanulj az én hibámból így ismeretlenül is: hallgass a szívedre!
2009. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mit tehetnék én hogy bízzon bennem???
2009. aug. 9. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit tehetnél? A bizalmat lehet erősíteni. Vannak erre "játékok". Első azonban az őszinte kommunikáció. Tudd meg, mi a baja? Az is lehet, hogy nem is Veled van a baj. Pl. lehet, hogy nem mutatja, de belül kevés az önbizalma, és ezért hiszi azt, hogy nem bízhat meg Benned. Ez gyakori eset.Ekkor az Ő önbizalmát kell beállítani egy "helyes" szintre. Tehát: MIÉRT NEM BÍZIK BENNED?
2009. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!