Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefáradtam, mi lehet a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ani87 kérdése:

Belefáradtam, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
volt egy 5 éves kapcsolatom,teljesen jó volt,de ellaposodás miatt szétmentünk,lassan 3 éve nem találok normális párt, le is mondtam róla majdhogynem, nem vagyok hisztis,házias vagyok,nyugodt,ragaszkodó,odaadó,csinos és mégsem találok párt akivel egymásba szeretnénk
2011. szept. 22. 12:12
 1/6 komasa ***** válasza:
Kísértetiesen hasonlít a történeted az én történetemre. Én két és fél éve nem találok olyan lányt, akivel újra boldog tudnék lenni. A te kérdésedre én is várom a válaszokat! :)
2011. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, úgyanez a helyzet nálam, mind elutasitást kapok, mert foglaltak már vagy nem tetszem, de főlem az előbbi...pedig én se mondhatok sok rosszat magamról.Sportos,megvalósult pasiként nem jön össze a dolog...de talán ha nem állok meg a próbálkozással, egyszer talán összejön.
2011. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már 1 év 2 hónapja semmit se birok összehozni...nem vagy egyedül.


30F

2011. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De veletek sincs semmi baj?? (mint ahogy magamat jellemeztem)
2011. szept. 22. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát vegyünk akkor engemet.30-as hapsi, magas,széles váll,anyagiakról nem beszélek, csak annyit mondok, hogy rendben vagyok anyagilag...jóképünek tartanak egyesek...sportos vagyok és egésségesen élek és nem vagyok bunkó, szeretek olvasni is stb.Nem vagyok domináns, kedves fickó vagyok, szeretetteljes és nem bezárkozott a lakásba, hanem eljárok sportolni is kirándulni is, teraszokra is...stb. szerintem okés vagyok, más is annak lát, semmi gond a stilusommal...igaz nem vagyok a szivtipró don juan, de beszoktam dobni magam, kicsit visszafogottan...helyzettől függ...De mégse találkozom, engem kedvelő nővel...akit viszonkedvelek én is...nem vagyok túlzottan válogatos se...na ebből hámozz ki valamit.Akár képet is cserélhetünk véleménynyilvánitásra.
2011. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "nem vagyok domináns"-t nem úgy kell érteni, hogy lágy vagyok, hanem úgy, hogy nem folytom meg a másikat az erős személyiségemmel...
2011. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!