Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefáradtam, a küzdésbe, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam, a küzdésbe, a várásba, mindenbe. Hogy tudok végre kilépni ebből az egészből?

Figyelt kérdés

19/L vagyok. Egy olyan lány, aki nagyon vágyik a szerelemre az érintésre, de még eddig nem volt senkim. Én pedig küzdök érte, próbálkozom, de már belefáradtam. Magányos vagyok, zavarban vagyok, stresszes vagyok, nem tudok már vidám lenni. Nem megy, pedig nagyon szeretnék, szeretném elfelejteni,h van szerelem a világon, de nem megy. Annyira vágyom rá, nem tudok másra koncentrálni. Hiányzik ez az egész, pedig meg soha senki nem is csókolt meg, nem tudom milyen érzés mikor simogatnak vagy kézen fogva sétálni.

Képtelen vagyok már tovább élni és nem is tudom, h így mi értelme az életemnek. Hogy tudnám végre kiverni, sőt kiölni a szerelem utáni vágyat magamból, a lelkemből?


2011. máj. 5. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Koncentrálj egyelőre arra, hogy az életed rendben legyen. Tanulj, dolgozz, sportolj, szórakozz, aztán minden más jön magától.
2011. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Próbálom, de nem megy. Tanulok, de hamar túl vagyok rajta, jelentkezek egy nyelviskolába, sportolni... egyedül, nekem nincs senkim. De miéérrt? Miért nem kellek senkinek?
2011. máj. 5. 17:31
 3/19 anonim ***** válasza:
Héj, nyugi!!! Még fiatal vagy, nem maradtál le semmiről! Nekem is 17 évesen volt először párom, és én is szörnyen éreztem magam előtte, úgyhogy teljesen megértelek. De ne görcsölj! Hidd el mindig arra vágytam, hogy legyen egy pasim, most meg arra vágyom, hogy megszabaduljak a jelenlegitől...:S Tudom, hogy mit érzel, és tudom, hogy nehéz, de inkább próbáld meg kiélvezni a szinglilétet, tudod milyen jó az? Gondolj arra, hogy most senki nem szabja meg , hogy mit csinálj, senki nem kér számon, senki nem féltékenykedik, ha csak szóba állsz valaki mással, és ennek a létnek is nagyon sok jó oldala van! Borzasztó idegesítő ám, mikor a pasid megfolyt a szeretetével, és nem hagy neked semennyi önálló teret.... Tudom, hogy ezt most úgysem fogod megérteni, azt fogod gondolni, hogy jaj, milyen hülye ez a csaj, hiszen én pont erre vágyom, nem érdekel ha megfolyt a szeretetével, mert legalább szeret, stb, stb, mondom ismerős az egész szitu, de tényleg próbálj meg nem görcsölni ezen ennyire. Jön ez majd magától. Esetleg kezdj valami melóba, járj több helyre, ismerkedj többet.
2011. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok, 26 éves. Nálam ennyire nem vészes a szerelemvágy hogy kiölném a szerelmet, a nagyobb baj az hogy ha csak beszélgetni akarok se akad senki aki válaszolna.
2011. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát mert ilyen az élet.Mert mindig elkerülik egymást az ilyen emberek mint te meg a másik aki alig várja, hogy érintsen egy ilyen lányt mint te...ez van, járkálj te is közösségekbe, hátha összefutsz valami helyes sráccal.
2011. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy érzek, fiú létemre, soha semmi nem volt még az életemben, leírhatnám azt amit érzek de az ugyan az amit te, csak én 18 vagyok. Pluszba még annyi is a hátrány, hogy leoltanak mert rocker vagyok, leoltanak mert 168 cm vagyok, leoltanak hangom miatt, öltözködésileg, szemüvegem miatt, s kezd ebből elegem lenni, rocker csajszihoz túl egyszerű féle rocker vagyok, discos nem fog rockerrel járkálni, rapper sem, meg más sem úgyhogy ha van vkinek ásója kölcsönöznék egyet. de elkéne érte jönni utánam. offolás után nekem is az a véleményem, próbálj meg közösségbe járni, h megismerhessék a belsődet is és külsődet is. 18f
2011. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
sportolj sokat, kimerülésig :) az jó!
2011. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vajon tényleg mindent megteszel, hogy legyen társad? Először ezen gondolkozz el. Azoknak akik osszák az észt : Attól, hogy a figyelmét eltereli, a problémái nem fognak megoldódni. 34/F
2011. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nézzd nekem sem volt idáig senkim az a kettő egyéjszakást nem tekintem annak,pedig 22 éves férfi vagyok én is a szerelem után vágyok!
2011. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne ess össze! Nagy közhely, de nagyon igaz: Minél jobban akarsz valamit, annál kevésbé fog összejönni. Nehéz azt mondani, hogy ne akard, de próbálj másra koncentrálni. Nincs elhivatott hobbid? Itt a nyár, menj el a barátaiddal fesztiválozni, strandra, koncertekre! Kezdeményezhetsz te is! Ne akard tudni, mennyi srác nem mer kezdeményezni egy lánynál, annak ellenére, hogy ők is akarnak nőt. Ha nem vagy egy bányarém, ápolt vagy és sokat mosolyogsz, akkor nem hiszem el, hogy ne találnál valakit. Sok sikert!


17/f

2011. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!