Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha Nagyon megbántva érzed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Nagyon megbántva érzed magad kockáztatsz egy kisebb veszekedést hogy elmondhasd sérelmed a párodnak?

Figyelt kérdés
Tehát, ha nagyon megsértve érzed magad, de van rá esély hogy csak túlreagálod, de neked abban a pillanatban nagyon rosszul esik, akkor (még ha tudod hogy ezzel vitát indítasz el) akkor megpróbálod NORMÁLISAN megbeszélni a pároddal? Tehát nem neki állni, de ha mondjuk olyan tipus hogy tudod, ebből ugyis vita lenne, akkor is megpróbálnád? Mennyire fontos minden sérelmet megosztani egy kapcsolatban?
2011. jan. 8. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindent elmondok ilyen helyzetben, nem úrinős stílusban...egyszerűen úgy érzem, hogy muszáj kiadnom magamból. Ha megtörtént, általában pár perc múlva elnézést kérek a stílusért, de az állításokért nem.
2011. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi mindig megpróbálunk megbeszélni mindent, mert az elfojtás semmiképp nem célravezető. Nem mindig sikerül szépen megbeszélni, vannak kisebb vitáink, de kb 2 óra múlva már arra se szoktunk emlékezni, hogy min vitatkoztunk össze :) Jobban szeretjük egymást annál, minthogy valami kis hülye vita miatt szétmenjünk 3 év után :D Utólag mindig mindketten bocsánatot kérünk a másiktól, és megállapítjuk, hogy milyen hülyék vagyunk, de legalább 100szor olyan szerelmesek is, szerencsére :) 20/L (21/F)
2011. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem csak annyi a bajom, hogy mindig próbálok mindent ugy rendezni, hogy neki jó legyen, még ha nekem nem is a legkényelmesebb...de sokszor már nemigazán működik.
2011. jan. 8. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem bírom ki,hogy ne mondjam el....és szokott is ilyenkor vita lenni,mert a párom szerint én mindent túl reagálok......utána mindig én szoktam általában bocsánatot kérni,ha én vagyok a hibás,ha nem.....:(!!!
2011. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen elmondom. Azt is, hogy miért esett ennyire rosszul, mert ebből kiderül a számára, hogy ha túlreagáltam is, akkor miért. Természetesen, ha tényleg túlreagáltam, akkor bocsánatot is kérek. De akkor is bocsánatot kérek, ha nem reagáltam túl, hanem a megbeszélés helyett veszekedéssel kezdtem.
2011. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én előbb provokálok veszekedést, mint nyelek a békéért.
2011. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!