Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez így? Történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így? Történet lejjebb.

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. A volt párommal 17 éve korunk óta ismerjük egymást, egyidősek vagyunk. Vallási okokból nem feküdtünk le egymással, de petting volt, és ez sem volt elég. Évente egyszer elment fizetős prostikhoz. Én már kettőt megbocsátottam, de az idei rendes megint megvolt, és ezt már nem veszi be a gyomrom. SZakítottunk. Azt mondta, hogy ha rendesen lefekszünk egymással, akkor sosem csal meg. Nem tudom, hogy mit gondoljak. Ezen kívül ő lehetett volna az igazi, mert minden másban összepasszoltunk, és jól éltünk évekig.
2009. aug. 9. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az normális ha a pasid kívánja a szexet.

Az, hogy megcsal téged az nem normális.

Háát ez meg, hogy vallási okok miatt nem fekszetek le egymással nekem ez is fura, de ez a ti dolgotok.

2009. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

vallási okokból nem akartatok szexelni. egyikőtök sem. ő mégis megtette, ráadásul egy prostival! pláne kétszer! ne haragudj, ha az elsőt is büntetlenül hagytad, még szép hogy megteszi újra és újra. elvégre semmi gond nem lett belőle. ne félj, újra meg fogja tenni. szóval megegyeztetek közösen hogy nem lesz szex. ő mégis félrekúrt. ennyire nem tartja tiszteletben a közös döntéseteket, ennyire tisztel téged sem. őt csak a farka irányítja. kell ez neked? gondolom nem.

egyébként nem tudom mi baj van a házasság előtti szexszel, de te nem erre kérdeztél rá.

hagyd ott! ez a pasi téged nem tisztel, minek lennél vele?

2009. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
szija ne léegyél ilyen gátlásos! feküdj le vele!!! hahó lehet h most szalasztod el a nagy Ő-t.szal Nem kel senkinek se megtudnia h ti ketten!! érted? sok sikert 14L 1 csaaaaaj
2009. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

hát nem azért, de 6 évig együtt szex nélkül...


örülj,hogy csak évente egyszer járt el

2009. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
hát aki ezzel fenyeget valakit és nem érti meg a másik álláspontját, azzal nem érdemes folytatni. az igazi nem ment volna prostizni és nem alkudozna (fenyegetne) ilyenekkel, hogy akkor feküdjünk le és soha többé prosti.
2009. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
ja, meg hát a többiek álláspontja, hogy vallás...hát, nem is tudom. biztos, hogy nem kibúvót keresel?
2009. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj de te ezt h képzelted? Nem fekszel le vele, és elvárod h hűséges legyen hozzád? A fiúknak nagyon fontos a szex. És már bocs, nem vagy te olyan vallásos ha már pettingeltél a pasiddal! Ismerem a tanításokat és tudtommal ez is bűn, na akkor most mi is van? Érdekesen fogod fel ezt az egészet.
2009. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
És is vallásos vagyok, de azért nem vártam házasságig.. ha csak nem lett volna valami hibám a testemmel és féltem volna, hogyha meglátja, akkor ott hagy.. és tényleg petting volt és szex nem? érdekes.. szóval ez valahol a te hibád is.
2009. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha manapság nem lehet egy büdös szót sem szólni arra, hogy az emberek előbb dugnak, minthogy írni tudnának, vagy fűvel fával kefének, akkor tartsuk már tiszteletben azt is, ha valakinek van egy mély meggyőződésen alapuló személyes döntése, és tartja magát hozzá.


Amúgy szerintem amit tettél az nem normális. Az első után ki kellett volna rúgnod a csávót. Te egészen más alapokra rendezted be az életed, mint az emberek 99%-a, és ha valakivel össze akarod kötni az életed, akkor ezeknek az alapoknak közöseknek kell lenniük.

2009. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem ha igazán összepasszolnátok és nagyon szeretne akkor megvárt volna vele, el kellett volna fogadja h vallási okokbol nem teheted.
2009. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!