Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Mit tegyek, ti mit tennétek? (történet lejjebb)

Figyelt kérdés

Nos. Van egy barátom, akiét odavagyok. 5 hónapja vagyunk együtt. Úgy 1-2 hete elkezdtem agyalni mindenféle hülyeségen. Most kezdenek lecsillapodni a kezdeti hatalmas lángoló érzelmek és én ezt úgy élem meg, hogy félek. Az ilyen lecsillapodás után egy kapcsolatom sem folytatódott, mindig kilétem. És most ezzel a gondolattal küzdök egy rövidebb ideje. Mi van ha már nem olyanok az érzéseim mint eddig? Közben meg hiányzik, ha velem van megnyugszom, vele akarok lenni, és nem tudom elképzelni hogy mondjuk holnaptól már ne legyünk együtt, ne legyünk egymáséi. Ti mit tennétek? Mit gondoltok?

Azt is hozzá kell tennem hogy most kezdtem el fog.gátlót szedni ás nem vált be, beütöttek a hormonok. Ezt nődoki is alátámasztotta, és kiderült hogy ettől a nagy hangulat- és érzelemingadozás.

Segítsetek!


2009. jún. 8. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
amikor nincs veled,és hiányzik,akkor szerintem ez csak egy pillanatnyi dolog...mielőtt döntenél mindenképp gondold végig a dolgokat, de azok alapján, amiket leírtál szerintem ne szakíts vele, mert megbánod!
2009. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nos,sztem ne lépj ki a kapcsolatból...mert megbánnád..

most kezdted el szedni az antibébit?!akkor ennek hatására is(ahazorvos mondta)lehetnek ingadozásaid..bízz magadban és a partneredben:)

nemlesz gond

2009. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

miért van az, hogy ma már minden kapcsolat a szexre épül? erre láttam egy példát egy könyveben: a köny írója szerint (akivel egyetértek): van egy ház ami a kapcsolatot jelképezi, ez szépen épül, fokozatosan épül, alias egyre több minden megvan a kapcsolatban, aztán jön a házasság, ezzel a szex, ami a ház teteje a példában. így ház megáll.

de mi van akkor ha a szex mint a ház teteje van legallul, és rámennek a falak? a ház összedől.


lehet most maradinak tartotok, csak gondoltam megosztom a témától kicsit elvont gondolataim.


AMÚGY A LÉRDÉSRE: az természetes, hogy egy idő után megnyugszanak az érzelmeid, ettől nem kell megiedni. anyám szevaival élve, a szerelem egy idő után tovább fejlődik szeretetté (nem olyan szeretetté, mint amilyennel az anyukád szereted, félre ne érts), ami már nem önző, mint a szerelem (tudom, hogy az, ez tapasztalat), és a sokkal nagyobb a tűrőképessége, alias nem mentek szét apró, pitiáner problémáktól, és a nagyokat is könnyebben kiálljátok. szerintem ezt érzed most.


és bocs, hogy ilyen hosszú lett! :$

2009. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, segítséget :) ez plusz erőt ad ahhoz, hogy ne elrohanjak, hanem igenis megoldjam a "problémát", amit saját magamnak kreáltam. Tény és jól látjátok, megbánnám rövid időn belül, ha elengedném. Úgyhogy nagy levegő és túllépni a hülyeségen.
2009. jún. 8. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!