Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes történet. Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes történet. Tanácstalan vagyok?! Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Szóval a történet:


Én 17 éves vagyok, a lány 15 éves. Egy suliba járunk, eleinte nem is tűnt fel nekem a lány. Év eleje óta viszont mindig néz huncut mosollyal, ha egy buszon jövünk haza, és ha egy ajtónál szállunk, mindig hátranéz és mosolyogva rám kacsint. Én ezt egy jelnek vettem. De sosem tudtam hozzá közelebb férkőzni (barátnőivel van sülve-főve)

Viszont 3 hete jött egy fordulat. Egyik legjobb haverom nagyon jól ismeri (rendszeres találkozás, MSN). Kapva az alkalmon elintéztem, hogy felmerüljön a nevem, és az iwiw linkem, és akkor valamit csak mond neki a lány, ha érdeklem. Haverom pont 8.-os, iskolaválasztás stb. ennek ürügyén el is küldte a linkemet (megfelelő sztori mellett)

Erre a lány válasza: Nem, majd kb. 5-10 perc múlva köszönés nélkül kilépett.

Ezt nem tudom mire vélni


A kérdés, hogy ha nem érdeklem (az MSN beszélgetésből ez jött le) akkor miért néz suliba mosolyogva, majd ha egy buszon megyünk miért kacsingat?


Köszi, hogy elolvastad, és köszi a válaszokat.


17/F


2010. febr. 17. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
msn vs irl... msn-en sok mindenki mond sok mindent főleg ha valakiről van szó és valaki másról beszél vele...
2010. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy haverommal nagyon jóba van, legalább mondta volna, hogy talán látásból, vagy valami, de ez a határozott nem :S
2010. febr. 17. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose próbáld meg haverokon keresztül felvenni vele a kapcsolatot, mert valószínűleg

1. rögtön rájön hogy járni akarsz vele, de beszari vagy

2. hazudik, mert nem akarja bevallani a barátjának hogy tetszel neki, attól fél hogy a srác féltékeny lenne

2010. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Őőő a lány 9.-es ő meg csak 8. és van barátnője.

igyekeztünk olyan sztorit kitalálni ami nem feltűnő (nem tudja a lány, hogy ismerjük egymást)

2010. febr. 17. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor se volt jó ötlet szerintem így haveron keresztül felvenni a kapcsolatot. A másodiknak igaza van.
2010. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hello!

Tudod hogy hol lakik a lány? Mert, hogy mondtad, hogy mielőtt leszáll, azelőtt hátranéz és mosolyog.. Én ebből azt szűrtem le, hogy ő előbb száll le, mint te! Gondolom ilyenkor nem a barátnőivel van, hanem haza megy. Szóval az a nagy ötletem, hogy keress valami boltot, vagy valamit, ami az ő lakóhelye közelében van, és szállj le ott ahol ő, és kérdezz rá arra a boltra vagy valamire, hogy hol van.. Akkor tuti, hogy fogtok beszélgetni másról is, és ha közben is mosolyog majd végig, akkor nyert ügyed van! :)

Hajrá!

2010. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy barom vagy, aki ilyen baromságokat kérdezz.....
2010. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

12:35: Ez jó ötlet :)

16:53: -.-"

2010. febr. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!