Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sososos hogy koptassam le?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sososos hogy koptassam le? (ragacssrác, bl. )

Figyelt kérdés
szóval van egy évfolyamtársam, akivel még SOHA nem beszéltem!! Épp ment közösen tesire a két osztály, én és a barátnőm utolsók voltunk, megállít, kezembe nyom egy cetlit, hogy olvassam el. A nevem volt rajta, és az, hogy leszel-e a barátnőm. Ismétlem, SOHA nem beszéltem még ezzel a gyerekkel. Reméltem, hogy ha nem reagálok rá, nem szólok hozzá megérti a dolgot. Hát nem. Suli után elkapott, és kérdőn nézett rám... Elmagyaráztam neki kerek-perec, hogy nem akarok tőle semmit, pasizni sem akarok, és legfőképp , nem is ismerem. Na ezt kihívásnak tekintette, és hazáig (!!) kísért, és közben kérdezgetett (milyen dolgokat szeretek? mit csinálok délutánonkéát stb..) próbáltam hidegen, egyszavas válaszokat adni, és az úton még legalább 2x elregéltem neki, hogy TÉNYLEG nem akarok tőle semmit, és remélem megérti, bólogatott is és kérdezgetett tovább. A kapuban megkérdezte, hogy itthon leszek-e a hétvégén, mert valamikor találkozhatnánk. rávágtam, hogy a bartánőmnél alszok. bólintott, és 'majd beszélünk akkor' mondattal távozott. Mit csináljak vele?? Ennél jobban képtelenség lenne tudtára adni, hogy nem akarok vele lenni. Azt meg nem akarom hazudni, hogy van barátom...
2012. okt. 24. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha végképp nem akar leszállni rólad beszélj apukáddal, vagy fiútesóddal ha van és kérd meg őket hogy beszélgessenek el a sráccal. Van aki nem ért a szép szóból.
2012. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha-ha :-) de aranyosak vagytok! Hány évesek vagytok? Szerintem tökös srác és nyugodtan adhatnál neki egy esélyt, miért ne találkozhatnátok? :-)
2012. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem fel fogja fogni ha elgondolkozik, csak hirtelen sztem nem tudta kezelni a helyzetet, ezért reagált így, gondolta így kevésbé kínos:D
2012. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Neee ilyen velem is volt:D Én magasról tettem rá (nem is köszöntem vissza, ahol ő volt onnan elmentem stb stb) és hidegen viselkedtem az illetővel, meg mondtam is neki, hogy na mi van. Mondjuk így is 4-5 hónap volt, mire felfogta, hogy hogy állnak a dolgok:D
2012. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem fogok neki esélyt adni:D Nem szempont nálam, de az a gyerek már komolyan ronda:D Meg elég szarul tanul is, sült hülye (ezért nem fogja fel h tipli lenne nálam..) meg úgy minden:D utálom az ilyen fajta srácokat
2012. okt. 24. 14:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Én az előző vagyok. Utánam még leskelődött is, persze azt hitte nem veszem észre-.-" Ha tényleg komoly meg így zaklat, akkor szólj a szüleidnek vagy bármi;)
2012. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ez aranyos...


Tényleg szólj a szüleidnek. 13 évesen mást nem nagyon tudsz csinálni.

2012. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha ugyanezt egy cabrio ferrariból adja elő, akkor most azt kérdeznéd kétségbeesve, hogy hogyan kell csókolózni, és tényleg átdugják-e a nyelvüket a másik szájába...
2012. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Tényleg szólj a szüleidnek. 13 évesen mást nem nagyon tudsz csinálni."


Aham... Aztán 10 év múlva is szaladjon apuhoz, nem? Mikor tanulja meg kezelni az ilyet, ha nem most? Hogy lehet olyan tanácsot adni egy gyereknek, hogy ha problémája van egy vele egy időssel, akkor passzolja át a szülőknek?


"Bezzeg ha ugyanezt egy cabrio ferrariból adja elő, akkor most azt kérdeznéd kétségbeesve, hogy hogyan kell csókolózni, és tényleg átdugják-e a nyelvüket a másik szájába..." - erre meg már nem is mondok inkább semmit :D.

2012. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sososos...sósavval:)
2012. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!