Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki berakott a barátzónába. Így már ugyanazzal a mosolyal az arcomon nem tudom folytatni a találkozásokat
2012. aug. 8. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak látni, bocs.
2012. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki h te többet szeretnél, és ha ez nem lehetséges akkor ez így már nem pálya neked...
2012. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
így még arra is van esély hátha mégis többet akarna ő is :)
2012. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én: Szerintem egyhamar nem fogunk találkozni...

Ő:

Én:

3 nap mulva

Én: szia

Ő: szia

(...) több szó nem esett a találkozásról

2012. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Akkor invitáld el egy baráti beszélgetésre jó pár tömény pia mellett miután tajt részeg lesz utána AKCIÓ!


Érted?

2012. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki nyíltan,hogy vegyen ki a barátzónából,különben elmegy a kedved a taliktól...Ennyi!
2012. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na fiam, én ugyanígy voltam, vagyok, megkérdeztem egyszer, hogy mi van... most semmi komolyat nem tud elképzelni... ok ... aztán hívogatott ide oda, én meg hülye mentem , aztán mégegyszer és utoljára megkérdeztem, most mi van pontosan, ugyanaz.... oké szia a soha viszont nem látásra ... (de ő azért reméli, nem változtatja a dolog a "kapcsolatunkat")
2012. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti se várjatok gondolatolvasást. Mondd, hogy bocs, de nekem nem megy a barátság.
2012. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!