Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan "koptassam"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

QueenGaga kérdése:

Mit tegyek? Hogyan "koptassam" le?

Figyelt kérdés
Egy fiúnak teccem, de ő engem kicsit se bír érdekelni. Mindíg rámír, és én beszélgetek vele. Valahogy állandóan kilyukad oda, h milyen szép vagyok, meghogy bírja a búrám. És már nagyon idegesít.

2012. ápr. 27. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
szólj neki hogy ne fáradozzon mert nem lesz semmi , nem tetszik! ennyi! ha másképp nem ment eddig
2012. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki őszintén h te nem tudsz úgy tekinteni rá ahogy ő rád... azt ne csináld h nem írsz visza neki az mocsok dolog... am mondanál egy monogramot privibe?:D
2012. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és az a másik, hogy találkozna is velem. 1 km-re van tőlem -.-" De kifogások vannak.... de lehet ő jön majd hozzám :s
2012. ápr. 27. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha megirod őszintén, amint a fentiek tanácsolják, akkor nem lesz ilyen gondod. Néma gyereknek az anyja sem hallja a hangját.
2012. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küld el neki a telefonszámlád másolatát és mond meg nei hogy jársz vele szívesen ha ezentúl fizeti ő! Ettől tuti elmegy a kedve!
2012. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De amúgy jófej meg minden, csak azt mondja én vagyok a 2. legjobb lány barátja. Sose láttuk egymást élőben.
2012. ápr. 27. 20:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek Köszönöm :D
2012. ápr. 27. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!