Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok help! Hogy koptassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok help! Hogy koptassam le hogy ne legyen az ellenségem?

Figyelt kérdés
Van az ex barátom aki nekem külsőleg nagyon tetszik, de nem éreztem iránta azt a szerelmet ezt megbeszéltük maradjunk csak barátok, ugyan úgy időként keressük egymást. Ezt a srác arra használta hogy megpróbáljon vissza hódítani de egyszerűen nem tudtam mi tévő legyek mert akartam is meg nem is mert egy jószívű aranyos srác jóképű is csak nem valami bőbeszédű inkább a tettek embere, de belementem hogy randizgassunk. Nagyon jó programokat talált ki de mikor közeledni akart már felém a harmadik randin én közöltem, hogy mégis maradjunk egyelőre barátok. Én is néha felhívtam ő is engem néha egy találkozás beszélgetés. De a volt fiúm csak reménykédet mivel hülye voltam és volt, hogy én hívtam fel. Én össze jöttem egy másik sráccal lassan 5 napja és a srác teljest megzavarodott a jószívűből ellenségeskedő beszólós lett. Én ezt nem akarom mert mint embert szeretem és elakarom mondani, hogy ha hívom csak ezért hívom fel vagy megyek oda jó pofizni. Bocs ha hosszúra sikerült! 19/L
2012. ápr. 8. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol Te vagy a hibás mert nem adsz egyértelmű jeleket felé. Ha nem akarsz semmit, akkor egyáltalán sehogyan nem kell találkozni vele.
2012. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dühös,mert azt hitte megint lesz ebből valami,hisz te is adtál neki jeleket.Hirtelen nem lesz ezek után a legjobb barátod,úgyhogy én inkább nem tartanám vele a kapcsolatot.
2012. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy fiúnak azt mondani barát egyenlő a szíven szúrással. Ha egy fiú akar valamit és nem tudja elérni gyakran dühös lesz. Az is lehet, hogy így próbál elfelejteni. Ha nem lehetsz az övé, akkor egyáltalán nem kellesz alapon, de csak azért hogy ne fájjon neki annyira és nem azért mert tényleg utál.
2012. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!