Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz mód ZAKLAT! Hogy koptassam le? Már a párkapcsolatunkba is bezavar.

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna hogy nekem valaha is lesznek olyan gondjaim, hogy ne tudjak lekoptatni egy pasit. De most sajnos ez a helyzet. Boldog párkapcsolatban élek 1,5 éve együtt a párommal, egy fedél alatt. Ez mellett egyetemre is járok, ahol még új az osztályom. Van egy srác aki teljesen rám kattant. Először azt hittem haverkodni szeretne. Nem k.rváztam neki, nem flörtöltem vele, minimálisat beszélgettem(heti 1-2szer), normális hangnemben és ez úgy látszik elég volt ahhoz hogy azt higgye, hogy van esélye....


Vagy nem is tudom mit hisz. Hiszen tudja hogy van barátom, tudja hogy szeretem, sokszor mesélek is róla. Egyszer sem kapott biztató jeleket tőlem.


Eleinte csak a szexuális poénjaival kezdődött a dolog. aztán már betört az intim szférámba is. Beszélgettem épp vele, és azt vettem észre, hogy elkezd felém hajolni és hiába húzódtam csak jött. És mire észbe kaptam már 5 centire volt az arcomtól. Gyűlölöm amikor vadidegenek belemásznak az arcomba! Fogtam és amilyen erősen csak tudtam, ellöktem magamtól és elkezdtem vele kiabálni. De ő csak röhögött.


Facebook-on is zaklat szexuális jellegű dolgokkal. Nem tudok értelmes témát felhozni ha az osztállyal dumálok vagy vele, mert mindenből azt kerekíti ki hogy "lesz.pomhatnám a tanárt" hogy "bikiniben vihetném a táblát a boxgálákon" hogy "dobjam ki a mellem ha megyek aláíratni a tanárral"


És ezek után ismét tettlegesség jön. Ma elindult felém anélkül hogy hozzászóltam volna hogy kigombolja a felsőmet, úgy menjek a tanárhoz. alig tudtam elhúzódni, és hiába cseszem le, nem veszi a lapot.


Segítsetek kérlek! A párom már tiszta ideg, és nem is csodálom. Én pedig egyedül nem bírok ezzel a sráccal.


22/l



2012. febr. 15. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kéred meg a párodat, hogy beszéljen vele ?
2012. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném bekockáztatni azt hogy a párom elveszíti az önuralmát. Én szeretném ezt lerendezni.
2012. febr. 15. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak mondd meg neki, ha nem állítja le magát, majd a párod "elbeszélget" vele. Megmondom őszintén, ha ezek után sem veszi a lapot nem tudom mit lépnék.
2012. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ne foglalkozz vele. Ha elkezd beszélni hozzád, fordulj sarkon, rá se nézz, semmilyen megmozdulására ne reagálj. Ha megpróbálna az utadba állni, erélyesen szólj rá, és folytasd tovább az utadat, ne várd meg a válaszát. Ha sokáig feltűnően levegőnek nézed, meg fogja unni és békén hagy (reméljük). Ja, és ha hozzád ér, vagy feltűnően belemászik az intim szférádba, pofozd meg nyitott tenyérrel, és közöld vele kimérten: "Három méter."
2012. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig nyugodtan szólj a párodnak, hogy intézkedjen. Egyébként sem verekedésre gondolok elsősorban.

De tudod sokan nem érzik hol a határ, a barátod szerintem sokkal nyomatékosabban a tudtára fogja adni.

2012. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Van egy tuti modszer.Belemész hogy szexelsz vele de kikötöd hogy te ugy szereted ha férfi kivan kötözve.S akkor fogsz egy szikét s kiheréled-többet nem fog zaklatni
2012. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
MEGkockáztatni, Úristen, megkockáztatni és nem bekockáztatni...te jó ég...bocsánat, de ilyenektől egyszerűen felmegy a pompám
2012. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel, hogy azért csinálja, mert szarrá oltogat téged? Látja, hogy mennyire zavar ez téged és rettentően élvezi, hogy fújtatsz. Leírom még egyszer: szopatnak és szerintem rajtad röhög a haverjaival.
2012. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1. nincsenek haverjai(akikkel tudna rajtam röhögni), mert az animék-mangák "világában él". És mindenkit csak irritál

2. nem hiszem hogy szopat, ahhoz nincs annyi esze, mindössze nem fogja fel hogy bizonyos határokat túl lép, és ha ellököm vagy magyarul a tudtára adom a dolgokat,akkor sem jut el az agyáig..... Lehet tényleg páromat fogom bevetni, vagy megkérem barátnőmet hogy törjük szarrá a gyerek egóját.....

2012. febr. 16. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!