Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom közölte hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom közölte hogy nem úgy szeret mint az exét szerette, értem nem tudna bármit megtenni, de szeret. Padlón vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elmondta hogy érte mindenre képes volt, fájt neki ha csak 1napra is elváltak, hiányzott neki. Én lefagytam és most kész kiborultam, dühös és csalódott vagyok. Szeretem.

Újra úgy akar szerelmes lenni mint belé. De nincs 2egyforma szerelem. Én se úgy szeretem mint az első barátomat, az első szerelem varázsa szerintem egyszer van.

Nagyon kérlek segítsetek! :'(


20asok vagyunk.


2012. okt. 23. 14:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem és sokat számít nekem. És ezért is fáj hogy így a földbetaposott. :(
2012. okt. 23. 15:11
 12/19 anonim ***** válasza:
Istenem, ekkora tahót... :((
2012. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kedd óta nem keres. Sehogy se. Pedig még láttam a közösségi oldalon hogy fent volt..
2012. okt. 25. 20:08
 14/19 anonim ***** válasza:
hát az már nem sok jót sejtet hogy nem keres...ha fent volt, írj rá, hogy mivan..ha nem ír vissza, szakíts vele, egy bunkó paraszt...
2012. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 harcosangyal ***** válasza:
nem dobtad időben, most ő fog téged... sőt ha nem ír akkor még ehhez sincs gerince, akárcsak a mai pasik többségének...
2012. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még mindig szereti. De ha nem is őt, akkor abba az érésbe szerelmes, amit akkor érzett.

Az igaz, hogy minden szerelem más, de úgy látszik, a barátod inkább szeretetet érez irántad, nem szerelmet.

Az első szerelem varázsáról pedig annyit, hogy igen, egyszer van, de egyszer van a második szerelem varázsa is és akárhányszor igazán szeretünk, az mind varázslatos, és ha tényleg igazán szeretünk valakit, nem sírjuk vissza azt az érzést, amit az előző iránt éreztünk.

2012. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 TOMAtm ***** válasza:
rúgd ki a p*csába.csak azért vagy neki h az exét helyettesítsd.
2012. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lehet két egyforma, vagy legalábbis ugyanolyan szerelmi érzés. Nekem is most volt x év után a 2., csak én nem kellettem a pasinak :( Tökre sajnállak, mert nagyon rossz most neked, ugyanezt éreztem én is, mert ő is az előző szerelme miatt nem tudott engem szeretni.

Sajnos el kell felejteni, majd idővel sikerülni fog, addig szenvedsz.

2012. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egyértelmű, h nem szerelmes beléd :(

De legyél tökös csaj, rúgd ki a p.csába, ne várd meg mig ő teszi meg, h azzal is megalázzon.

Minél előbb túlvagy rajta, annál hamarabb találsz vkit, akinek te vagy a mindene...

Fel a fejjel :)

2012. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!