Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megtenni, mert velem is ezt tették, de muszáj lesz. Mit tegyek, ha már minden kötél szakad?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer megtették velem, hogy elhitették velem, ők tényleg mások, egy éjszaka alatt, sajnos nagyon rossz tulajdonságom, hogyha látom a szikrát, könnyen szerelmes leszek egyes esetekben. Miikor legközelebb találkoztunk az illetővel jöttek a szövegek: 1. még mindig az exem szeretem

2. nem állok készen kapcsolatra

3. nem akartam megtenni, csak kíváncsi voltam, és sajnálom.

Sajnos kénytelen leszek megtenni ugyanezt egy fiúval, mert sajnos "összejöttem vele" de nem kellett volna, mert túl sok mindenen mentem át, és tényleg nem állok készen, félek egy új kapcsolatra, mert idő kell nekem.

Nekem nagyon fájt mikor közölték, de szeretném úgy megtenni, hogy ne bántsam meg. Szeretnék vele azért barát maradni, attól függetlenül hogy "játszottam vele" mert nem kellett volna, és nagyon mocsokul érzem magam...

Segítséget szeretnék, nem lecseszést, mert így is nagyon rosszul érzem magam...

X/L


2012. szept. 15. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Légy őszinte hozzá! Az a legegyszerűbb út. Senki sem halt még bele...:)
2012. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ne kertelj, én szeretem, amikor megmondják egyenesen face to face, hogy mi a helyzet, mindenféle kedveskedés nélkül. Ebben a helyzetben, ha sokáig kerülgeted mindenféle, "ne haragudj" és "jaj, nem veled van a gond" szövegekkel az rosszabb, mintha azt mondanád, hogy: "Sajnálom, de mégsem érzem azt a szikrát, amivel szerelmes lehetnék, kérlek ne haragudj.


Ennyit mondasz és kész.

21/F

2012. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, szerintem semmi bántó nincs abban, hogyha azt mondod, hogy nem állsz készen egy kapcsolatra, ha valóban ez az igazság. De csak akkor mondd ezt, hogyha egyébként tetszik a srác, és úgy érzed, hogy lehet, hogy a jövőben akár lehet valamit.

De azt is lehet, hogyha tetszi a srác, és amúgy érdekel, hogy mégiscsak együtt maradtok, megpróbálod legyőzni a félelmedet, meg feldolgozni a többi dolgot, és megkéred, hogy legyen veled addig kicsit türelmes, esetleg vele beszéld meg a problémáidat. Attól függ persze, hogy valójában hogy érzel, ha úgy, hogy utólag bánnád, hogy nem jöttetek össze, akkor inkább próbáld meg. Egy kapcsolattól nincs mit félni, nem olyan fájdalmas az, hogyha van melletted valaki aki szeret és támogat, akivel bármit megbeszélhetsz...

2012. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, de akkor is félek belekezdeni valamibe... Nem egy kapcsolati-jelöltem lenne, mert nem vagyok csúnya, de már nem egy b*sztak át, és kezdek kételkedni abban h lehet másképp is... :((
2012. szept. 15. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az életet nem tudod úgy megúszni úgy hogy ne bánts meg senkit. Arra nagyon figyelj: ha ő igényli a társaságot szakítás után, ne sz@rd le azért is. ha nem igényli, hagyd békén és lehetőleg ne legyél állandóan a közelébe.
2012. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!