Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit tudnál megtenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tudnál megtenni egy lányért?

Figyelt kérdés

Mert az az igazság, hogy én rengeteg mindent meg tudnék tenni egy olyan lányért, akiért nem csak hogy megéri, de tudom, hogy idővel kifizetődnek az erőfeszítéseim.


Viszont véleményem szerint a nők nagyon rosszak, vagy rosszul csinálják a reakciókat a próbálkozásra, valahogy mintha nem tudnák értékelni eléggé, vagy természetesnek vennék.


Így inkább nem teszek meg semmit a lányért, mert aztán kitudja, hogy nem csak az egóját simogatom, és kihasználja a helyzetet, vagy éppenséggel kitalálja, hogy ez számára nem az a tökös férfias feeling, amit ő elképzel maga mellé és éppen amiatt dobna.


Ti hogy látjátok ezt?


2012. márc. 6. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nem sokat
2012. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mennyit tennék meg egy lányért?

ALL IN!

2012. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

háát...


van olyan nő aki értékeli de van olyan aki nem!


van aki szereti ha küzdenek érte harcolnak érte, van aki nem szereti ezt a hosszas dolgot és szeret a lényegre térni, nem pedig heteket hónapokat várni....


és hát van olyan aki minden követ megmozgat egy nőért ha igazán kell neki és persze ugy gondolja hogy megéri, és van aki nem..

2012. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nőmnek szinte bármit megtennék. Bár attól függ, hogy miről van szó.
2012. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy:

A) olyan nőknél próbálkozol, akiknek csomó udvarlója van, ezért nem értékelik az erőfeszítéseidet

B) éretlen csajoknál, akik nem tudják, hogy kell viselkedni

C) olyannál, aki nem a te személyiségtipusodhoz való


Ha dicsérni akarsz, akkor

1) legyen őszinte

2) ne várj semmit cserébe

.... akkor lehet eredménye.

2012. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Mennyit is? Hát

|<--- --- --- --- --- --- --- --- --- --->|

Ennyit!

2012. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mennyit tudnál megtenni egy lányért?"


Annyit teszek érte amennyit ő tesz értem. Ha nem vagyok fontos neki, akkor ő se lesz fontos nekem. Egyértelmű!

2012. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!