Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megéri harcolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri harcolni egy lányért?

Figyelt kérdés

Mert hát gondoljatok bele...

Ha futsz utána, harcolsz érte, akkor alapból nem szeret, és a szerelmet nem lehet kiharcolni, az csak úgy jön. Sajnos beleestem ebbe a hibába és nagyon alul vagyok, igaz suliban nevetek, meg azt mutatom hogy boldog vagyok, de legbelül irtóra fáj, hogy egyszer azt mondta szeret, és utána bebizonyította hogy nem igaz.


2012. febr. 9. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy "harcolsz érte" sokmindent jelenthet. Jelenlegi barátnőmmel már fél éve ismertük egymást, mikor végül összejöttünk. Azalatt a fél év alatt ő is volt mással, én is, de elég sokat tettünk azért, hogy a végén egymás mellett kössünk ki. Például mindegyikünk tudott szakítani amikor kellett...
2012. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan mint a filmekben, hogy azt mondja nem szeret, aztán te mindent megteszel érte, a golyó elé veted magad, majd hirtelen felcsillan a szeme és meg is szerezted


ha azt mondja nem akkor nem, főleg hogy ha nincs túl jó kapcsolat, akár ez miatt vagy más miatt

2012. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. A lányok jönnek-mennek, felesleges harcolni.

Egy társért már megéri ...

2012. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem viszont ha valóban szereted, akkor próbálj Érte küzdeni :) és lehet abból a nem-ből igen is .)
2012. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy jó csajt nem kapsz meg máshogy, csak ha jobb vagy a konkurenciánál.
2012. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Jó nőt akarsz azért ki kell osztani pár pofont + lehet kapsz is párat! A csúnyákért meg harcoljon aki akar....
2012. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Harcoltasz érte, de csak egy ideig. Ha hónapokon át érezteted a lànnyal, hogy szereted, de ő mégis elküld, akkor hagyd
2012. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!