Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri egy ilyen lányért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy ilyen lányért "harcolni"?

Figyelt kérdés
Megéri hajtani(persze nem nyomulósan) egy olyan lányra akivel nagyonnagyon jól elvagyunk,igaz mégcsak nemrég óta ismerjük egymást,de nemszeretne most többet mert fél hogy ha mégsem működne akkor elveszít teljesen?Megéri vele foglalkoznom vagy próbáljam elfelejteni valahogy?Teljesen hanyagolni nemakarom mert hiányzik a társasága stb szóval szeretek vele lenni.Esetleg később kialakulhat több is nemtudom....vagy miket tegyek ami miatt talán ő is másképp fogja gondolni a dolgot?Azért is érdekel ennyire mert mostanában már nagyon ritka az ilyen lány aki kedves,jófej,ellehet vele beszélgetni mindenről,nemadja oda magát mindenkinek stb.
2010. szept. 29. 14:06
 1/10 Moszuke ***** válasza:

hát ez a :

**félek hogy ha nem jön össze akkor elveszítelek.**

ez a

**legyünk csak barátok** szöveg enyhébb verziója.


szerintem ez esetben még próbálkozz, ebben a félek az elvesztéses szövegbe még van remény. de ha már használja a legyünk CSAK barátok szöveget akkor hagyd


-szerintem-

2010. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Lehet várnod kell,de ne hanyagold!!!! Vagy hívd el randira,de nagyon tedd ki magad és a végén mond el mit érzel, h neked kell szóval amit leírtál, h ritka az ilyen lány. Csinálj felejthetetlen éjszakát! Ha szereti a romantikát add meg neki!

Sok sikert!

2010. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyan abban a szituban vagy, mint amilyenbe én voltam több mint egy éve.Na ide hallgass,mondok neked egy nagyon jó tanácsot.Ha a csaj roma származású vagy akár csak félig is az,akkor semmi képpen se bízzál meg benne, ezt ne kérdezd hogy miért mert mire kifejteném írnék három A/4 es lapnyit."Rafináltak" De ha nem roma akkor viszont azt mondom hogy nagy esélyed van arra mivel nem adja magát senkinek oda,ismerem az e féle csajokat.Megbízhatóak.De tudod a mai világban tényleg nincs tisztességes nő.Nekem már 3 éve nincs barátnőm,pedig lehetett volna ez idő alatt,de nem bízok meg bennük.Én is szeretnék egy ilyen bnőt mint amilyen szituba te vagy most a csajjal,úgyhogy ne engedd el.Óvatosan de biztosan szerezd meg.De ne legyetek nagyon szerelmesek mert a féltékenység elválaszt majd benneteket minden képpen.Na minden jót.
2010. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem roma(szóba se álltam volna vele :D )Lehet az a gond hogy még fiatal és nem igazán tudja mit is akar.Teljesen hanyagolni nem szeretném mert egy idő után ugyis beletörődöm hogy jóh hát nemlehet semmi,viszont hiányozna mert tényleg ritka az ilyen.Azt tudja hogy én hogyérzek iránta egy pár napig hagytuk is egymást de most újra beszélünk,ha egyáltalán nemérdekelném akkor tuti nemnagyon beszélne velem,de lehet tényleg csak barátként gondol rám.próbálok találkozgatni stb csak azért nemjó érzés hogy mindig várom hátha lesz valami aztán mégsem....de mindig jólérezzük magunkat :)
2010. szept. 29. 14:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet egy ideig hanyagolni kéne telejsen ezt a témát és ha nemjön magától semmi akkor esetleg később hátha.....
2010. szept. 29. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
a te válaszod előtti vagyok.... Hány éves a csaj?
2010. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És te?
2010. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még elég fiatal 15 én nemsoká 18,tudom fiatal de kinézetre 17nek simán gondoltam,mostmeg már eléggé beleestem...
2010. szept. 29. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha 15 akkor belefér :), ilyenkor kell megfogni a csajokat,mert később már szalad velük a ló.Például én nem tudnám egy olyan nővel elképzelni az életem nagyon, aki nem szűz.Sok sikert.
2010. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi jólenne ha sikerülne :)
2010. szept. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!