Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért tetszik jobban a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tetszik jobban a pasiknak ha egy lányért "harcolni" kell?

Figyelt kérdés
szinte minden pasimmal ezt játszottam és mindig kiderült h imádták h nem adtam meg magam olyan könnyen sem csóknál sem szexnél sem kapcsolatban... (????)
2008. aug. 19. 15:47
 1/8 A kérdező kommentje:
pedig megkaphattak volna olyan lányokat is akik egyből adják magukat...és mégsem
2008. aug. 19. 15:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak sok előző kapcsolata volt a szex terén, és egyik lánnyal se lett komolyabb mert az első randi után lefeküdtek... A párom azt mondta valószínűleg azért van még 7 hónap után is velem, emrt nem adtam magam olyan könnyen.
2008. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakban benne van a "vadászösztön", ezért is szeretnek harcolni egy nőért. Meg ugye azt a kaját is jobbín élvezzük amit magunk csináltunk, mintsem azt amit csak ugy elénk raknak. :)
2008. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hmm van benne vmi ;)
2008. aug. 19. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A vadászösztön miatt!Egy olyan lánbyan aki nem adja oda magát rögtön nekik kihívást látnak és teljesíteni akarják a feladatot!:)
2008. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A válasz viszont érvényes:

"Mért tetszik jobban a nőknek ha egy pasiért "harcolni" kell?"

Mert a legtöbb ember nem becsüli a könnyen jött dolgot.

2008. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod könnyen jön, könnyen megy. Amiért meg kell harcolni azt megbescsülöd és vigyázol rá.
2008. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az jön be ha "harcolni" kell egy lányért, akár csak a természetben a hímeg megverekednek a nőstényért, bár ez nálunk nem szószerint ígyvan de akkor is bennünk van ez az ösztön :) A fiúk többségének az a lány tetszik aki kitűnik a többiek közül pl: Van egy tucat szőke csaj aki hisztis diétás stb, de ottvan mellettük egy barnahajú aki éli az életét minden bolondság nélkül, én pl egyből azt szurnám ki. Kinek kell a tucatból egy ugyan olyan ha ottvan egy különleges amiből egy van. :)
2010. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!