Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki hogy csajozzak, ha én meg nem akarok harcolni egy lányért? 17F

Figyelt kérdés
Nem akarok harcolni. :P Belefáradtam már a sorozatos kudarcokba. Rossz egyedül, de inkább ez, minthogy harcoljak... Tudom, hogy nem férfias amit mondok de egyszerűen semmi kedvem megint szenvedni. :P Egy lány meg nem fog értem küzdeni, az biztos, dehát ez van... R.banc és hasonló lányok kerüljenek el engem jó messzire, semmiképpen nem érdekelnek! Persze, hogy jó lenne egy társ, de azért tenni is kell ám. Engem nem szeretnek a lányok, csak barátként, de ennyi és nem több, "nem vagyok izgalmas". És nagyon bonyolúlt ez az egész dolog, csináld azt, csináld ezt, hívd el, találd ki mit akar stb... Meg nem is élvezem ezt az egészet. Én meg nem akarok harcolni. Mit mondjak nekik, hogy végre békénhagyjanak?
2010. aug. 2. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, harcoljanak a nők értünk!
2010. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2010. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ott a pont, made in japan


kicsi a farkad?

2010. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eddig egész pontosan miben merült ki az, hogy harcoltál?
2010. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj de az életben mindenért harcolni kell.Nem fog egy lány az öledbe pottyani miközben otthon nyomod az ágyat-És ha te nem élvezed azt hogy egy lánnyal elmész moziba vagy telefonon beszéltek STB STB...akkor az lehet csak azért volt mert nem ő volt a megfelelő lány erre.Mert ha szeretsz valakit akkor mindig vele akarsz lenni és még élvezed is.Egyébként én érzek itt egy kis ferdehajlamúságot......Nem lehet hogy ez a bajod?:/ Csak kérdezem...
2010. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a helyzet, hogy akivel érdemes összejönnöd, ott nem harcként éled meg a kezdeti lépéseket, amik elvezetnek a kapcsolathoz. És nem kell ezt görcsösen keresni, jön majd. Engem is mindenki piszkált, mikor pasizok már be, nem is értették, hogy lehet, hogy előtte nem tettem, de csak 19 évesen találkoztam olyan sráccal, akibe beleszerettem (azóta is együtt). Kényszerűségből, harccal nem is éri meg szerintem, mert az azt jelzi, nem akarja mindkét fél egyformán, így a jövő sem biztos együtt, nem? Szerintem csak várj, ennyi:) Aki kérdezi, beléd köt, annak meg adj vmi lekoptatós választ, hogy "mert nem csajozok", "mert nem találtam nekem valót", "mert nem fogok egy akárkivel összejönni, csak hogy vkivel legyek", ilyesmik. Hajrá:) 21L
2010. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

17:08


Nem vagyok meleg! :D XD


Előző


Szerintem is csak várnom kell. :) A szerelem majd csak jön magától, az izzadságos, görcsös, elkeseredett és "véres" harc egy leányzóért FÖLÖSLEGES! Sajnos nem értem, miért olyan fontos hogy "becsajozzak", ha még nem szeretnék. :P Ráadásúl sajnos szinte csak negatív tapasztalataim vannak a lányokkal kapcsolatban, szal ez is lehet egy ok arra hogy miért nem szeretnék most csajozni! Félreértés ne essék! Volt hogy közelkerültem egy lányhoz, sőt, volt olyan akivel többször el is mentem és azokról tényleg csak nagyon szép emlékeim vannak. :) De sajna nem volt csók. :( És valaki azt írta, hogy "az életben mindenért harcolni kell"! Igen tudom, hogy így van, ezt le is írtam már az elején is, "Egy lány meg nem fog értem küzdeni, az biztos, dehát ez van...", nem csak egy lányért kell harcolni, mindenért az életben. Erről szól az egész élet, a szüntelen harcról. Csak jelenleg nem szeretnék harcolni lányért. És szerintem az egy cukormázas baromság, hogy "a kamaszkor csakis akkor szép, ha ezalatt megismerkedünk a másik nemmel". :P Akkor ezek szerint aki nem csajozik vagy pasizik ilyenkor, az "boldogtalan és ássa el magát"??? Nem az a legfontosabb, hogy eredményeket érjek el, végezzem a kötelességem és BOLDOG legyek??? Netalán ha a szüleim nem azt láják, hogy udvarlok egy lánynak, veszem neki a virágot, akkor én nem lehetek egy boldog ember??? És hagyjatok a francba ezzel a "kihagyok valamit dumával"... Unom már és rohadtúl nem így van. :P Ugyanis ha nem esik jól a csajozás, nem lehet eröltetni! És ki volt az a barom, aki szerint tini korban "kötelező"??? Tudjátok mit? Majd "megyek és görcsösen szerzek valami csajt, akárki lesz, mert nem akarok kimaradni a jóból", még mit nem. :P Hát persze... Szóval én így érzem jól magam, boldog vagyok és SENKI kedvéért nem fogok görcsösen barátnőt szerezni! Majd csak eljön az a lány, akit zerethetek. :)

2010. aug. 2. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!