Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent harcolni egy lányért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent harcolni egy lányért?

Figyelt kérdés
Közel 4 hónapja irok egy lánnyal aki az ideálom és tényleg nem adja magát könnyen,aminek örülök mivel komoly kapcsolatot szeretnék,csak az idegesít hogy szikráját sem mutatja hogy érdekelném,pedig már randiztunk is és mondta hogy több is lehetne köztünk mint barátság!Mégsem kapom meg azt a lelkesedést amit várnék :S ---eléggé türelmetlen vagyok és azt hiszem feladni kényszerülök :S Mit javasoltok? :S
2012. jan. 9. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nagy ellentmondás, hogy azt írod, hogy nem érdekled, aztán meg azt,hogy randiztatok, és mondta neked, hogy lehetne köztetek több,mint barátság...
2012. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen,eléggé fura helyzet--nemtudok kimenni a csajból :D
2012. jan. 9. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden korban mást jelentett ez.

A vadnyugaton pl ha kettő embernek ugyanaz a nő kellett akkor a "harc" végére az egyik fél mindig halott volt.


Most harcolni egy nőért azt jelenti, hogy folyamatosan demonstrálod a hölgynek, hogy igenis te kellesz neki. Ha tudod akkor segíted bármiben és akkor is mellette állsz, amikor még/már nem a barátnőd.

2012. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy akkor még is mi van, mert nem érzed, hogy egyáltalán akarna-e valamit.. (:
2012. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lol ez jó példa xD! Amúgy komolyan az még esküszöm talán egyszerűbb volt, ott ugye tudtad te nyertél ennyi, nyertél, tiéd a lány. Itt meg nincs ez a visszaigazolás érzet, főleg ha ahogy írod a csaj semmit se tesz annak érdekében hogy éreztesse veled, hogy jó fej vagy stb.


Gondolom akkor a randin mondta ezt, aztán feléd se szagol, na az például,, hát szóval, egyesek nagyon elvannak már kényelmesedve, mert megtehetik.. te meg agyalhatsz hogy na mi van.

2012. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igy jártam -.- 100 000ből találok 1 normális csajt és az is szarik nekem nagyivben -.- hát itt tartunk -.- ezért van sok homokos hazánkban :D
2012. jan. 9. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 23:28

becsüljük az öszinteséged, csak ne terjeszd :D

2012. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 danyiluska ***** válasza:
100%

Nemreg voltam ebben a szituban. Mikor fiatal voltam, konnyen hulyet csinaltak belolem, de most egy het utan elhuztam a csikot. Gyulolom a manipulativ noket.

Persze nem akarok frocsogni az utalattol, ugyhogy azt tanacsolom, kerdezd meg egyenesen, mi is van. Sok szerencset!

2012. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!