Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyi bonyodalmat vállaltok egy lányért, akit nem szerettek?

Figyelt kérdés

Bonyolult kapcsolatunk volt, jó ideje nem járunk...De néha szex, egyéb programok, barátként viselkedünk,ha éppen sikerül..

Sokszor veszekedtünk, leszídtam,ha megbántott...

De végül vagy én, vagy ő, de mindig békültünk, kerestük egymást...

Tudom,h nem szeret, de mennyi ideig küzködnétek egy nővel, akivel semmi nem egyszerű (nem én, a kapcsolatunk)???

Mi lassan egy éve...


2012. febr. 29. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Akármeddig.
2012. febr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi éri meg ebben neki?

Ne mondd,h a szex....mert nagyon ritkán esik meg...


Nekem azért,mert beleszerettem:(


De neki miért éri meg ez a sok nehézség????

2012. febr. 29. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Így legalább nem unatkozik én 3 hónapig játszottam ezt a csajjal és a végén nagyon lesz@patott. Még rosszabb volt mint amikor szakítottunk :( Lépj ki ebből a kapcsolatból ha akar még meg fog keresni :) Ha nem keres akkor csak játszott veled és az érzéseiddel. Tudom kőnyű mondani de ne járj Úgy mint én, hogy egy szer csak jön a harmadik fél és ezzel összetöri a szíved teljesen és ha így vagytok sosem fogod elfelejteni.
2012. febr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!