Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom közölte hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom közölte hogy nem úgy szeret mint az exét szerette, értem nem tudna bármit megtenni, de szeret. Padlón vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elmondta hogy érte mindenre képes volt, fájt neki ha csak 1napra is elváltak, hiányzott neki. Én lefagytam és most kész kiborultam, dühös és csalódott vagyok. Szeretem.

Újra úgy akar szerelmes lenni mint belé. De nincs 2egyforma szerelem. Én se úgy szeretem mint az első barátomat, az első szerelem varázsa szerintem egyszer van.

Nagyon kérlek segítsetek! :'(


20asok vagyunk.


2012. okt. 23. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ezzel gyakorlatilag azt mondta, hogy szakítani készül.
2012. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
4hónapja
2012. okt. 23. 14:25
 3/19 anonim ***** válasza:
ez durva és nagyon bunkó a pasid hogy ezt igy megmondta még ha igaz is. Én elgondolkoznék hogy elég-e az ha csak ugy szeretnek vagy igazán szeressenek.
2012. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
4 hónap után akkor ezt be kell fejezni, ilyenkor kéne a legszerelmesebbnek lennie....
2012. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Úgy mondta hogy jogom van tudni hogy nem úgy szeret mint őt, érte képes volt sírni. Hogy benne valami megfogta, hogy megőrjítette.

Az a csaj volt az első szerelme, még testiség sem volt köztük.

2012. okt. 23. 14:27
 6/19 A kérdező kommentje:
Nekem pedig megszakad a szívem, azt hittem azért van velem mert van benne valami ami megfogta, nem pedig pótlás..
2012. okt. 23. 14:30
 7/19 anonim ***** válasza:
Keress másik pasit,aki képes érted bármire!
2012. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nincs két egyforma szerelem, igen erre majd ő is rájön. És ebből az jön le hogy még szereti az exét, gondolom ha az füttyentene neki egyből pattanna vissza hozzá. Mellesleg jó nagy tahó! Szakíts vele mielött jobban sérülnél...


26/l

2012. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A csajnak van pasija, elég komoly, nagy a love náluk.
2012. okt. 23. 15:01
 10/19 anonim ***** válasza:

Vagy választhatod azt a megoldást is, hogy ennek ellenére is vele maradsz és megmutatod neki, h amiről azt hitte h igazi szerelem volt( exével), az nem az.. Rajtatok múlik, az 4 hónap után még nem szeret annyira, szerintem nem jelenti azt, h később ez ne változhatna.

Az én barátomnak kb. 8 hónap kellett hozzá h rájöjjön, h TÉNYLEG ÉS IGAZÁN és CSAK VELEM akar lenni és nem vágyik másra.. és ebből indulok ki. De igazán ezt Te érzed, Te tudod mennyire fontos ő neked.

2012. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!