Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt utána? Aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt utána? Aki már szakított úgy hogy még szerette a másikat?

Figyelt kérdés
én szakítok ma a barátommal mert 5 éve vagyunk együtt de kihűlt a dolog :S szeretem de már nem szerelemből..és még nem szakítottam senkivel ő az első pasim és szinte együtt élünk ,aki volt már így nagyon rossz utána?
2012. szept. 22. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen,nagyon rossz utána.

és csak hogy tudd,mindig minden kapcsolat kihűl egy idő után,elmúlik a szerelem és felváltja a szeretet.erről szól egy hosszútávú kapcsolat.aki nem tudja elviselni hogy egy idő után elmúlik a szerelem,szakit,és új szerelem után lohol annak nem való komoly kapcsolat!

2012. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a szerelem hiányzik 5 év után, és minden más rendben van, a szex is működik, akkor jó nagy hülye vagy és nagyon meg fogod bánni.
2012. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

" szeretem de már nem szerelemből"


Ez a tipikus női gondolkozás.

A nők megmaradnak 10 éves szinten.Azt hiszik,hogy a szerelem örökké tart és nem fogják fel,hogy az csak fellángolás és állandóan váltogatják a pasikat.Büdös ringyó az összes.

2012. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így nem vmi sok az infó. Kirészleteznéd? Hogy érted,h kihűlt a kapcs? Kihűlt,de még szereted? Elég ellentmondásos!
2012. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ringyó az összes ilyen nő
2012. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lifeishard ***** válasza:

Én is azt vallom, hogy a szerelem "elmúlik", legalábbis alábbhagy idővel - átalakul szeretetté, tiszteletté, megértéssé, elfogadássá (nem megszokássá!). Ha ezek kölcsönösen megmaradnak, szinte bármikor feltámasztható a szerelem, ez csak a feleken múlik. Ha hagyják kihűlni, ki fog hűlni, és eljöhet az a pont, amikor már "könnyebb" egy új tüzet meggyújtani - de ugye az is elalszik előbb-utóbb, ha nem táplálják...

26/F

2012. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én próbáltam rendbe hozni a barátom meg nem .. akkor én minek várjak tovább? ha nem csókolózunk az eléggé kihűlés? és nem is ölelt meg.. semmi .szakítottunk és most még visszavonhatnám de nem hinném hogy jó lenne :S a szex se jó :S
2012. szept. 22. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Na,így már teljesen más! Így igazat adok neked! Te mtad ki azt,amire ő képtelen volt! Ez az ő gyengesége,viszont a te határozottságod és egészséges önbizalmad! Jól tetted,amit tettél! Mindenhez 2 ember kell,ebben ő nem v partner,m nem szeretett. Ha szeretett vna másképp viselkedik. Rossz érzés ez,sokáig is tarthat,m csalódtál benne. Nekem is v hasonló. Már 7 év telt el és még mindíg eszembe jut. De már nem fáj. De még mindíg csalódott vok,m csak akkor akart változtatni,amikor kiléptem és döntöttem,pedig 2-3 évig próbáltam vele megbeszélni a dolgokat! Ne búsulj sokáig,keress másikat! ;-)
2012. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) hát igen sok jelentkező van már :D de nem olyan könnyű olyat találni aki jól is néz ki és rendes is :/
2012. szept. 22. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!