Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen a legjobb szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen a legjobb szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 02:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
46%
25- 35 ig. Azelőtt csak hátráztat a karrier, életcélok elérésében, lelki válságba dönt, túl későn meg már répap-öcs az emberek zöme hozzá, gonodlom nem kell magyarázni.
2012. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Amikor van aki viszonozza, ez nem korfüggő.
2012. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Szerintem igen is jó szerelmesnek lenni és legyen is mindenki az! "


Ja, főleg tündibündi kislányként, úgy hogy 500-an hajtanak rád és csak zsűrizned kell. Úgy nekem is menne.


"A csalódások meg fejlesztik az egyéniséget, bármilyen hihetetlen"


Ja, tényleg. Ami nem öl meg, az megerősít. Eszerint egy olyan ember, akinek nincsenek végtagjai és nem tud beszélni, hihetetlen erős jellemmel bír, hogy minden nap fel tud kelni. Biztos nagyon boldog és elégedett is az életével :)


Gondolom egyébként te marha sok csalódáson lehetsz túl. Ha tippelnem kéne, 16-24 éves aranyos csajszinak mondanálak, akiért sorban álltak mindig is.

2012. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Igenis fejlszetik a csalódások az egyéniségedet! Lefele! Nem jó az neked...
2012. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 omba ***** válasza:
MOST!
2012. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Igaz, én még csak 16 vagyok, tehát baromi nagy személyes tapasztalatom nincs a szerelemben, de én is szenvedtem. Egymás után kétszer is olyan srácot fogtam ki, akik egy-másfél évig húzták az agyam. Igaz, csak a másodikba voltam igazán szerelmes, de nagyon sokat sírtam akkoriban - ha nem is csak miatta.

Nagymamám nagyon sok mindent megélt, most 68 éves. Rengeteget beszélgetünk, millió története van.

Beszélgettünk az ő szerelmi életéről - voltak boldog pillanatai - boldog 17 év házasság - aztán nagypapám lelépett egy fiatalabb, férjes nővel. Aztán még eggyel.

Szerelmesnek lenni mindig jó, és mindig rossz. A szerelem mindig csodálatos érzés - de igazi csak egy van az életben! És a szerelemmel együtt jár a csalódás is - amiből le, és fel is tudunk építkezni, ha ügyesek vagyunk. Megvan a maga ideje a jónak, és a rossznak is. De a SZERELEM MAGA JÓ!

Az életben mindig vannak kudarcok, és pocsolyák, amiket valaki átlép. Van olyan is, aki gumicsizmával belegázol, és nagyokat nevet közben. És persze olyan is létezik, aki belelép, és átázik a cipője... Ha észre veszitek a mögöttes tartalmat - mindenki értelmezheti úgy, ahogy szeretné - bizony szerintem megleli a MÉRTÉKLETESSÉGET. A szerelemben nincs határ - a csalódásokban viszont igen.

Lehet, hogy egy tapasztalatlan, reménytelenül romantikus, őrülten optimista, tudatlan kis gimnazista vagyok, ( és ez így is van valahol ) de én így gondolom. És szeretnék eszerint élni. :) Remélem egyszer mindenki képes lesz a dolgokról pozitívan gondolkozni, és nem sopánkodni, akár milyen rossz is az élete. Mert ki kell használni... Hisz ez egy ajándék! Persze sopánkodni is kell, de nem szabad megvonni a lehetőségeinket ---> szerelmesnek kell lenni, MERT AZ JÓ!:)

2012. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!