Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen a legjobb szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen a legjobb szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 02:04
1 2 3
 11/26 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Esélyem nem volt megvédeni magam, inkább rájuk hagytam mindent. Gondoljanak amit akarnak, nem érdekel. Úgysem lesz része egyik sem az életemnek.

Természet így szelektálja ki akik nem szeretnek igazán. Akire szükségem van úgyis velem lesz.

2012. okt. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
21, még.
2012. okt. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Fura Yokomura ***** válasza:

Szerintem jól döntöttél!

Én jobban hiszek abban, hogy azok maradnak velem akiknek szükségük van rám ;)

2012. okt. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 VVMMvvmm ***** válasza:
Akkor Meztelencsigabiga mégis vágyik a szerelemre.
2012. okt. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Vágyom, de hidegen hagy ha nem jön össze. Semmi sem tragédia igazán.
2012. okt. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Fura Yokomura ***** válasza:

Csigabiga szerintem csak fél a szerelemtől, ami egyrészről érthető a fent említett történet alapján. Mind vágyunk rá :)! A kölcsönösre :)!


Én is bízom benne és nyitott szemmel járok, hátha! :)

2012. okt. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 VVMMvvmm ***** válasza:
Szerintem így a végére egész jó konszenzus alakult ki.
2012. okt. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Hm... Hova lett a válaszom amiben azt írtam, hogy miért nem jó dolog mindig ha szerelmesek vagyunk és, hogy újabban zaklat engem ez a csaj és le kellett tiltanom pár regjét több felhasználómnál is? ;D

Ráadásul el akarta marni mellőlem egy közös barátunkat azzal, hogy ha megvéd engem akkor nem beszél vele többet.

2012. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
11%

#8


Jó neked hogy te szeretsz szenvedni,igazi mazochista vagy.Váljon egészségedre


De én inkább kihagynám ezt a "csodálatos" szerelmet,nekem ez inkább átok főleg hogy én nagyon könnyen tudok szeretni...vesztemre.Már ígyis lelkileg teljesen tönkre vagyok menve úgyhogy inkább kerülöm a nőket,nagyon messziről

2012. okt. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
58%
sehány évesen, de ha igen akkor az első válaszoló véleményét osztom:DD
2012. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!