Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Megcsal?

Figyelt kérdés
A férjem július óta külföldön dolgozik.Eleinte jött 2hetente pénteken és hétfőn mentek vissza.Aztán kb.1hónapja vasárnap mentek vissza,mondván lejár az autópálya matrica.És azóta nagyon furcsa sok minden.Volt hogy vasárnap vissza mentek de megígérte,hogy mivel úgy van a munka jön szerdán és péntek lett belőle.Pedig tudta ,itthon fekszem lázas betegen 2gyerekkel.Az ágyban is olyan más lett.Csinál új dolgokat amit eddig nem,viszont nem akar dolgokat amiről pedig tudja,hogy én szeretem.Kedd este mikor beszéltünk feltűnően jó kedve volt,rá is kérdeztem tán ivott/egyébként nem iszákos/,és hallatszott,hogy kuncogva kimegy.Tegnap reggel 3/4 7-kor felhívtam és valaki felvette a telefont,de utána kb.2percig csak szöszmötölés hallatszott és csak utána szólt bele.A hangján hallatszott,hogy akkor kelt fel.Rövid beszélgetés után letette a telefon és utána hiába hívtam nem vette fel.Ezután a kollégáját hívtam,az Ő telóját viszont a férjem vette fel és beszélt össze vissza.Hogy a tokban volt a teló stb.Mikor megírtam neki,hogy szerintem a nője vette fel a telefont,és a szöszmötölés az volt hogy felébresztette,kedden pedig a nővel szórakoztak azon,hogy hülyít a telóba,szeret és hiányzom neki,felháborodott.Gyakorlatilag megzsarolt,hogy ha még egyszer ilyet írok nem fogja felvenni a telefont és nem küld haza pénzt,meg nagyon mérges,hogy ilyeneket írok.Szerintetek?
2012. okt. 19. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég gyanús!
2012. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
valóban elég gyanús, ráadásul rögtön rád támadt, amikor felhotad neki a témát. mindemellett le kell írnom, hogy lehet, hogy csak felháborodott azon, hogy ilyenekkel gyanusítod, de én a jelekből ezeket veszem le, nagyon remélem, nem lesz igazam. viszont ezt mindenképp meg kell beszélnetek, ha legközelebb hazajön. tudni fogod, ha hazudik.
2012. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gyanús... és legjobb védekezés a támadás, ne feledd. szerintem megcsal. és ha még zsarol is azzal, hogy nem küld pénzt, pedig vannak gyerekek is, akkor egy nagy f.szfej ráadásul, bocs.
2012. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy megcsal.

De téged meg szemmel láthatóan lehet zsarolni pénzzel, tehát k*rva vagy, szóval jó kis pár ;)

2012. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Túl sok a gyanús jel.
2012. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4/5 nem érzem magam k-nak.Van két gyerek,lakáshitel,rezsi stb.Nem gondolom hogy ezek kizárólag az én kötelességeim.És az én 75ezremből nem is kivitelezhető
2012. okt. 19. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne magyarázkodj, hogy k*rva vagy-e, manapság nem ritka, hogy a család egy tagja kimegy külföldre, mert itthoni jövedelemből nem lehet megélni. Jó nagy f*sz, aki k*rvának nevez valakit csak azért, mert számít a férje támogatására, elvégre a gyerekek közösek.

A megcsalásról annyit, hogy én már gyanúsítottam meg kerek perec a páromat, mire felvirult az arca, nevetett egy sort, aztán megölelgetett, amiért olyan vicces lány vagyok. Ilyen reakció után már nem igazán gyanúsítgattam. A férjed tényleg furán reagálta le, nem is a védekezés/támadás erre a jó szó, hanem a türelmetlenség, ami elég gázos dolog egy kapcsolatban. Meg kellett volna Téged nyugtatnia, ehelyett megfenyegetett, mindenképp beszélj vele, közben meg keress valami jobb pasit. Ha engem így megfenyegetne a férjem, fognám a kölyköket, és kimennék velük külföldre. Nyilván egy feleség nem mehet úgy el, mint a férj, hiszen senki nem hagyná a gyerekeit a férjével, annak nem biztos, hogy jó eredménye lenne. Mindig a nő hoz áldozatot...

2012. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Előző,fején találtad a szöget.Tényleg türelmetlen.Mondjuk ez benne van az alaptermészetében és az is ,hogy hajlamos hirtelen felcsattanni sokszor még apróságon is.Sajnos pont az anyagiak miatt nem tudok lelépni a lányikkal.Meg persze suliba is járnak.Még csak a szüleimhez sem tudok menni.Ha kirakom nem tudom a lakást fenn és megtartani és meg is élni.
2012. okt. 19. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Az én anyukám is lelépett velünk, mondjuk ő tudott a szüleihez menni. Annyit tudok mondani, hogy legyél nyitott az új álláslehetőségekre, lehet, hogy a gyerekek miatt még ki kell bírj így pár évet, de előbb-utóbb úgyis tudsz függetlenedni, ne aggódj. Meg persze lehet, hogy a férjeddel meg tudod beszélni a dolgokat.

Az én anyukám egyedül nevelt fel minket, most külföldön dolgozik, azt tervezi, hogy letelepszik, és kivisz minket is maga után. Olyan nincs, hogy ne legyen valami. :)

Hajrá.

2012. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Előző.Köszönöm a kedvességed.
2012. okt. 20. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!