Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal vagy sem?

Figyelt kérdés
A férjem július óta külföldön dolgozik.Eleinte jött 2hetente pénteken és hétfőn mentek vissza.Aztán kb.1hónapja vasárnap mentek vissza,mondván lejár az autópálya matrica.És azóta nagyon furcsa sok minden.Volt hogy vasárnap vissza mentek de megígérte,hogy mivel úgy van a munka jön szerdán és péntek lett belőle.Pedig tudta ,itthon fekszem lázas betegen 2gyerekkel.Az ágyban is olyan más lett.Csinál új dolgokat amit eddig nem,viszont nem akar dolgokat amiről pedig tudja,hogy én szeretem.Kedd este mikor beszéltünk feltűnően jó kedve volt,rá is kérdeztem tán ivott/egyébként nem iszákos/,és hallatszott,hogy kuncogva kimegy.Tegnap reggel 3/4 7-kor felhívtam és valaki felvette a telefont,de utána kb.2percig csak szöszmötölés hallatszott és csak utána szólt bele.A hangján hallatszott,hogy akkor kelt fel.Rövid beszélgetés után letette a telefon és utána hiába hívtam nem vette fel.Ezután a kollégáját hívtam,az Ő telóját viszont a férjem vette fel és beszélt össze vissza.Hogy a tokban volt a teló stb.Mikor megírtam neki,hogy szerintem a nője vette fel a telefont,és a szöszmötölés az volt hogy felébresztette,kedden pedig a nővel szórakoztak azon,hogy hülyít a telóba,szeret és hiányzom neki,felháborodott.Gyakorlatilag megzsarolt,hogy ha még egyszer ilyet írok nem fogja felvenni a telefont és nem küld haza pénzt,meg nagyon mérges,hogy ilyeneket írok.Szerintetek?
2012. okt. 19. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon gyanús,szerintem félrek*r
2012. okt. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy megcsal e, ezt nem lehet tudni.

Fura amiket írtál, de lehet, hogy csak félreérthető.

Az, hogy újít az ágyban jó, de, hogy nem adja meg amit szeretsz, az nem jó. Beszéld meg vele ezt.

Kár volt ezt megírnod neki, hogy gyanakszol. Inkább mikor hazajön, akkor kellett volna rákérdezned, akkor láttad volna a reakcióit.

Az nem szép, hogy azt írta nem küldene pénzt, de biztos csak felindulásból írta.

Te ismered a férjed jobban, hogy szerinted képes lenne e rá, hogy megcsal.

Az enyém tuti nem tenné, én 100%-ig megbízom benne.

Igaz, hogy az én férjem még 1 hétnél tovább nem volt távol.

2012. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos egyszer már megcsalt,nem viszony volt "csak"egy 1 éjszakás.Egyszer -mióta kint van -megkérdeztem tőle,hogy ha lenne valakije becsületből meg mondaná-e.Ideges lett, rám se nézett,és azt mondta ,hagyjam már békén ilyen hülyeségekkel.
2012. okt. 19. 09:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és volt ' tel szám amit hívott mikor legutóbb itthon volt reggel 7kor és állítja nem tudja ki az.A szám titkos és én hiába hívom nem veszi fel.
2012. okt. 19. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már megcsalt egyszer, akkor elhiszem, hogy van okod rá, hogy gyanakodj.

Gyanús a telefon is. Hát, nem lennék a helyedben. :(

Nálam/nálunk még az az egy éjszaka sem férne bele, az sem lenne indok, hogy berúgott, vagy ilyesmi.

2012. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nője van. Már csak az a kérdés, hogyan ugrasztod ki a nyulat a bokorból, és mit teszel azután.
2012. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
500 km távolságból,hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból?Mondjuk próbáljam felhívni,lehetetlen időpontban úgy hogy a telefon ne írja ki a számom?
2012. okt. 19. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!