Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal de szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal de szeret?

Figyelt kérdés

Egyutt vagyok a baratommal mar lassan 3 eve. Ezalatt tobbszor irogatott nokkel (altalaban sexualis tartalmu uzeneteket) valamint EGY konkret megcsalasrol tudok. Nem igazan a megcsalast akarom reszletezni. Hanem valaszokat keresek. Nagyon sokszor bantott, sokat sirtam miatta es az onbizalmamat is teljesen elvesztettem neki koszonhetoen. De eletemben nem szerettem senkit ugy,mint Ot. Es O is ugyanezt allitja!! Latom rajta,hogy szeret. Nem vagyok hulye es nem beszelem be magamnak. Par honappal ezelott kis hijan elkoltoztem. Nagyon sirt es mondta,hogy nem birja elkepzelni az eletet nelkulem es bele hal a fajdalomba ha elveszit. Vissza terve a megcsalasra. Amikor az tortent, kozel alltunk a szakitashoz ugyanis a szeretoje ajanlgatta magat,hogy eltudna kepzelni a baratomat parjakent..stb De vegul velem maradt!!! Nem szakitott!!

A kerdesem az lenne lehetseges az,hogy valaki barmennyire is szeret de nem kepes ,,lemondani`` a megcsalasrol? Lehet ez egy fajta ,,betegseg``? Fiatalabb koraban elegge vissza huzodo srac volt, onbizalom nelkul. De mire felnott nagyon jo kepu lett es eszre vette mennyire erdeklodnek iranta nok amit ki is hasznalt. Ez nagyon jot tett az onbizalmanak de ugye egy ido utan en bejottem a kepbe. Szerintem az lehet,hogy nem birja levetkozni ezt az ,,eletmodot`` barmennyire is szeret.(evekig elte ezt az u.n. don juan eletmodot,ertheto lenne ha nem birna megvaltozni.) Szerintetek hulyeseget beszelek?



2012. okt. 10. 02:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő már nem szeret. Ha valakit szeretek akkor rendszeresen nem csalom meg, nem lennék rá képes. Valami más okból ragaszkodik még hozzád. Én a helyedben nem tenném tönkre az életemet. Szakítanék, még ha fájna is.
2012. okt. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy szakitani fogunk....De elotte megszeretnem erteni ezt. Mikor megkerdeztem miert tette , nem tudta megindokolni. Azt mondta en mindenben jo vagyok es o volt a hulye.

Epp ez az NINCS semmi oka velem maradnia....SEMMI!!Sokat veszekszek vele azok miatt amiket tett es inkabb orulnie kellene,hogy megszabadulhatna tolem...de nem igy van!

2012. okt. 10. 03:08
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább neked kéne örülnöd hogy megszabadulsz tőle! Szerintem nem szeret ha megcsal,és az nem lehet egyfajta betegség hogy nem tud lemondani a megcsalásról,ha igazán szeretne nem bántana meg!!!
2012. okt. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szeret, vsak abztos pontot jelented neki.

Nekem is hiányzik az újdonság izgama, viszont nem fgom emiatt elcseszni a párommal töltött 4 évet. Szexről is szeretek levelezni. Válasoltam is már itt ilyen kérdésre és ennek kapcsán sok üzit is kaptam. Egyikbe sem mentem bele.

Ha a kedves párod ennyire nem bír a vérével, ajánld fel neki a nyitott kapcsolatot. Oda-vissza alapon.

Ha nem megy bele, vagy te nem akarod akkor dobd. Mivel ő úgysem tud monogám lenni, te meg már sokmindent elnéztél neki ésszerűbb lenne nyíltan és őszintén csinálni.

Ha meg hallani sem akar róla h te is pasizz, akkor csk birtokolni akar téged. És hiába ígéri h nem, úgy is meg fog csalni.

2012. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Az én volt párom 6 éven keresztül csalt évente legalább 2 nővel...(ezek utólag derültek ki).Az utólsó miatt el s hagyott,mert nagyon szerelmes lett a csajba...nem sámított hogy van gyerek,ment...miután "hivatalos" lett a kapcsolatuk,kb 3 hét múlva,elkezdte a "nagy szerelmét" csalni velem,heti 3-4 alkalommal,ez immár fél éve megy...szóval...kétlem,hogy szeret...te"csak" egy biztos pont vagy.Ha szakítotok,pillanatok alatt talál mást...akit ugyanúgy fog csalni,mint téged...sajnos vannakilyen férfiak...nem tudom mi vezérli őket,nem tudom miért jó nekik ez,talán ha valaki olvassa aki így "él",mivel ez az oldal anoním,elmeséleti nekünk...engem is foglalkoztat ez a kérdés amit feltettél.
2012. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

5-ös!

Sajnálom, ami veled történt, de, ha belegondolsz, hogy a párod, hányszor csalt meg, akkor gondolod, hogy a mostani nőjét nem fogja megcsalni? Fogd fel úgy, hogy megszabadultál egy kreténtől. Hidd el, hogy vannak olyan tisztességes férfiak, akik nem feküdnek le fűvel fával, csak hát náluk ez olyan ritkaság számba megy. De reménykedni még lehet.

2012. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Ja bocsi, nem olvastam el rendesen, amit írtál. Az 5-ösnek ment.
2012. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 menta34 ***** válasza:
67%

Mivel látom mindenki elkönyvelte, hogy a kérdező tökéletes a pasija meg maga az ördög elég nehéz lesz eltérő szemszöget felvázolnom, de megpróbálom, hátha picit is segít:)


Megcsalás attól van, hogy a férfi nőt, szexet akar, ez mondjuk három részre bontható:

- mennyiségi igényre

- változatosságra

- birtoklása, megszerzésre


Ebből a 3-ból a legjobb nő is csak maximum másfelet-kettőt tud megadni: a mennyiséget, a változatosság egy részét (mert pl. a teste változatlan), és a birtoklás egy részét, de az új megszerzését (vadászatot) már nem.


Fentiek alapján látható, hogy egészséges férfiban folyamatos hiány lehet! :D Ezt persze ésszel, szeretettel, szerelemmel kiegészül tökéletes és teljes egésszé! a gond ott van, amikor nincs meg ez a tökéletes egész és a hülye pasi félrelépéssel tesz hozzá, hogy teljesnek érezze magát :) Ennek pedig a felsoroltak közül bármi lehet az oka:

- kevés szex

- nem elég változatos szex

- kevés birtoklási, vadászati élmény/érzés

- kevés szeretet, szerelem, ami kiegészítené az előző hármat


Még picit azt kell megérteni, hogy a 4 szempont mind olyan ami "vétó joggal" bírhat, azaz ha teljesen hiányzik az egész bilit boríthatja ...

... ÉS itt jutottunk el az eredeti kérdéshez, igen, simán lehet, hogy szeret, simán lehet, hogy jó veled, csak ha félrelép az összkép kevés, ezt kell megbeszélni, hogy közösen tudtok-e egy teljes egész férfi álomra valót tartósan összehozni, vagy mindig benne lesz a kalapban, hogy félrekúr :) :(

2012. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
70%

Menta34 nagyon elgondolkodtató amit írtál. És valamennyire más meglátásba helyezi a dolgot.

Nekem volt egy pasim akire illik a leírás, ugyanilyen volt mikor együtt sétáltunk vagy vásároltunk például akkor is szemezett csajokkal vagy csak egyszerűen megnézte őket, a laptopjába folyamatosan találtam szexoldalakat amiket látogatott , képeket nőkről, beszélgetéseket , telefonját dugdosta állandóan. Végülis nem bukott le soha de tudtam hogy nem én vagyok neki egyedül de valahogy mégis elérte hogy ezek mellett is vele legyek, aztán mikor otthagytam már magától vallotta be hogy megcsalt többször is. Ez egy nőnek elviselhetetlen dolog és ilyen férfi mellett egy szürke kisegérnek érezi magát. Hála istennek sikerült lezárnom ezt a kapcsolatot és azóta 180fokot fordult az életem . A mostani párom mellett igazi nő lehetek mert a tenyerén hordoz.

Olyen pasival sose legyetek aki megcsal mert nem érdemel meg egy normális nőt, mert aki ezt elviseli az nem normális.. 28/L

2012. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Eloszoris koszonom az eddigi valaoszkat Tevedes ne essek en nem gondolom magam szentnek es jonak! Itt nem az a kerdes,hogy ki a jo es ki a rossz! Csak probalom megerteni a helyzetem.
2012. okt. 10. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!